Razer BlackShark V2 Pro vs SteelSeries Arctis 7+

Bütçe
6.000 TL

Poisonn

Centipat
Yer
Bursa
Bu iki kulaklık arasında kaldım. Hangi kulaklığın ne gibi eksileri, artıları vardır ve siz hangisini niçin önerirsiniz. Bu iki kulaklık haricinde 6.000 TL bandında, zorunlu değil ama mümkünse kablosuz, "oyun oynamak için" kulaklık önerilerinizi bekliyorum.

Razer
SteelSeries

Kardeşim BlackShark V2 kullanıyor ve çok memnun. İnanılmaz hafif ve rahat bir kulaklık. Ben de SS Arctis 5 kullanıcısıyım; konfor, mikrofon, ses ve malzeme kalitesi, sağlamlık vs. her açıdan çok memnunum. Ben olsam bir SS kullanıcısı olarak yine aynı markadan gider, Arctis 7+ tercih ederdim. Nitekim hangisini alırsanız alın çok memnun kalacaksınız. Alternatif düşünürseniz SS Nova'yı araştırabilirsiniz.

Kardeşim BlackShark V2 kullanıyor ve çok memnun. İnanılmaz hafif ve rahat bir kulaklık. Ben de SS Arctis 5 kullanıcısıyım; konfor, mikrofon, ses ve malzeme kalitesi, sağlamlık vs. her açıdan çok memnunum. Yerinizde olsam Arctis 7+ tercih ederdim. Alternatif düşünürseniz SS Nova'yı araştırabilirsiniz.

Bende az önce BlackShark V2 aldım gerçekten mükemmel bir kulaklıkmış. Logitech G432'den geçtim aşırı fark var. G432 çok boğuk kalıyor. Vallahi Razer ne aldıysam çok memnun kaldım.

Kardeşim BlackShark V2 kullanıyor ve çok memnun. İnanılmaz hafif ve rahat bir kulaklık. Ben de SS Arctis 5 kullanıcısıyım; konfor, mikrofon, ses ve malzeme kalitesi, sağlamlık vs. her açıdan çok memnunum. Ben olsam bir SS kullanıcısı olarak yine aynı markadan gider, Arctis 7+ tercih ederdim. Nitekim hangisini alırsanız alın çok memnun kalacaksınız. Alternatif düşünürseniz SS Nova'yı araştırabilirsiniz.

hocam daha yeni ss artcis 7+ aldim ancak anlamadim gitti csde sesler gayet iyi ama lolde berbat neden olabilir

Geri
Yukarı