Razer Blackshark V2 ses tek taraftan geliyor

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Ses sadece sol taraftan geliyor ve dün konuşabilmeme rağmen şu anda konuşamıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor, ne olmuş olabilir? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ses sadece sol taraftan geliyor ve dün konuşabilmeme rağmen şu anda konuşamıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor, ne olmuş olabilir? Ne yapmalıyım?
Denetim masasından realtek ayarlarına bakar mısın? Eğer yoksa anakartınla uygun olan markayı sitesinden indirim kurabilirsin.

Hallettim, kulaklığın kırmızı ve yeşil kulaklık girişlerinden sadece yeşili bağlamışım. Kırmızıyı da aynı anda bağlayınca sorun çözüldü.

Kulaklığin kendi ses kartını neden kullanmıyorsunuz ?
Kulaklığın iki farklı giriş yapılabilen kablosu gibi bir şey varmış sanırım. Biri dediğiniz ses kartı diğeri de kırmızı-yeşil kablolar. Ben bu işlerden anlamdığım için kablolar sarılmış şekilde gelince alttakini açıp uzatmıştım diğeri hala sarılmış bir şekilde duruyor. Şimdi bir daha uğraşmaya üşendim, fark eden bir şey var mı peki?

Kulaklığın iki farklı giriş yapılabilen kablosu gibi bir şey varmış sanırım. Biri dediğiniz ses kartı diğeri de kırmızı-yeşil kablolar. Ben bu işlerden anlamdığım için kablolar sarılmış şekilde gelince alttakini açıp uzatmıştım diğeri hala sarılmış bir şekilde duruyor. Şimdi bir daha uğraşmaya üşendim, fark eden bir şey var mı peki?
Hocam olmaz mı? Mutlaka Razer'in kendi geliştirdiği ses kartını kullanıp cihazı bilgisayara USB ile bağlayın.

Ses kartının görünümü bu şekilde:
s-l400.jpg

Eğer kulaklığınızın yanında bu ses kartı gelmediyse ürünün Blackshark V2 Olduğundan emin olun. Zira ses kartsız gelen V2 X le birbirlerine çok benziyorlar.

V2 :
2_e1d3597c-beb0-464f-8875-172777b92e6c_1024x1024.jpg

V2 X:
sh-1.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı