Razer BlackShark V2 Synapse ayar değişikliği geçerli olmuyor

Okanesma

Kilopat
Yer
Ankara ve Edirne
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix B550-A Gaming Anakart

Ryzen 5 5600 İşlemci

Kingston Fury Beast RGB 16 GB 3200 MHz DDR4 CL16 (KF432C16BB1A/16) 2x16 Ram Bellek

Kingston KC3000 M.2 SSD

Scythe Ninja 5 İşlemci Soğutucu

Sharkoon Ss-Cool Zero 650W 80+ Gold Atx Güç Kaynağı

ThermalTake Core V71 Kasa
Meslek
Öğrenci + Elektronik Teknikeri
Arkadaşlar herkese iyi akşamlar. Benim Razer BlackShark V2 model kulaklığım mevcut. THX spatial Audio ve USB sound Card modları mevcut. İkisi arasında geçiş yaparken bir sorun yok. Ancak fotoğrafta gördüğünüz Audio equalızer ayarlarını yaptığımda önceden hiçbir problem olmadan ses değişimini kulaklıkta duyabiliyorken, şu anda fotoğrafta gördüğünüz gibi yapınca bile hep aynı sesi duyuyorum. Bunu çözmek için ne yapabilirim?

1685646170615.png

THX seçiliyken etkiliyor olması lazım.

Ayrıca bir şey soracağım, kulaklığın tekerinden ses en yüksekteyken dip ses duyuyor musunuz?

THX seçiliyken etkiliyor olması lazım.

Ayrıca bir şey soracağım, kulaklığın tekerinden ses en yüksekteyken dip ses duyuyor musunuz?

Çok az da olsa dip ses geliyor evet. Ama benim hiç en yüksekte kullanma ihtiyacım olmadı. Bir kez yolculuk yaparken mikrofonu söküp müzik dinledim telefonda o zaman en yüksekte kullandım ve hiç duymadım bile dip ses olup olmadığını.
Sorunum gerçekten garip. THX seçili de olsa USB seçili de olsa yapılan ayarlar işlemiyor. Test ettim normalde USB ile yapılsa da ayarlar işliyordu. Ama bilgisayarımda bir yazılım daha var ve muhtemelen çakışıyor. THX spatial ve THX spatial Audio. Synapse 3'ü kaldırdım Audio olan gitti ama bu spatial hala duruyor. Bunu da kaldırırsam muhtemelen sorun çözülecek.

1685647399517.png

Tüm her şeyi komple kökten sildim USB portunu da değiştirdim ve sorunumu bu şekilde çözdüm. Konu kilit.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı