Razer BlackShark V2 vs. Arctis 5 2019 Edition

2020'de kulaklık 500 TL 😕. Arkadaş 500 TL'den fazlası değil yazmış ama bilemedim.(GSP 300).
1620791164869.png

Ben kullanmadım ama problemler böyle, hem desteği kesildiği için pek yüz vermedim kendisine.
Şaşırdım doğrusu. Belki de yeni üretilenlerde fabrikasyon değişiklikleri vs. sebeplerden kaynaklanıyordur.

Teşekkürler cevaplarınız için. Peki kulaklıklarda jak girişi ile USB girişi arasında performans farkı oluyor mu? Sanal 7.1 olsa bile jak olmuyor sanırım değil mi?
Rica ederim. Hayır, bir performans farkı olmaması gerek. Sanal 7.1'i de kulaklık USB ses kartından veriyor zaten. Kulaklığın jakını ses kartına, ses kartının ucundaki USB'yi de bilgisayara giriyoruz.

Ufak düzenleme: Kafa karışıklığı yaratabilecek cümle silindi, amacı tamamen farklıydı o cümlenin.

Şaşırdım doğrusu. Belki de yeni üretilenlerde fabrikasyon değişiklikleri vs. sebeplerden kaynaklanıyordur.

Rica ederim. Hayır, bir performans farkı olmaması gerek. Sanal 7.1'i kulaklık USB ses kartından veriyor zaten. Kulaklığın jakını ses kartına, ses kartının ucundaki USB'yi de bilgisayara giriyoruz.

Ufak düzenleme: Kafa karışıklığı yaratabilecek cümle silindi, amacı tamamen farklıydı o cümlenin.
O zaman hocamın tavsiyesiyle GSP 300 alıyorum, inşallah görünüşü ses kalitesi kadar iyidir.

O zaman hocamın tavsiyesiyle GSP 300 alıyorum, inşallah görünüşü ses kalitesi kadar iyidir.
Hayırlı olsun, iki tane de link bırakıp uyuyayım artık.
300 ile 301 arasında sadece renk farkı olduğu yazıyor fakat 301'in padleri daha iyi gibi duruyor. Neyse, iki şekilde de pişman etmez zaten.

Düzenleme: Aynılar. İtopya fotoğrafları yenilememiş.

300 ile 301 arasında sadece renk farkı olduğu yazıyor fakat 301'in padleri daha iyi gibi duruyor. Neyse, iki şekilde de pişman etmez zaten.

Hocam kulaklık çok iyi fakat neden böyle bir görünümü var, Sennheiser'a sormak isterdim açıkçası :D.

Uyudunuz sanırım ama uyanınca cevaplarsınız artık. Razer BlackShark V2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Cloud Alpha ile karşılaştırıldığında ses konusunda daha mı iyi? @Batuhan A. adlı arkadaşımızın da görüşünü almak isterim.

Uyudunuz sanırım ama uyanınca cevaplarsınız artık. Razer BlackShark V2 hakkında ne düşünüyorsunuz? Cloud Alpha ile karşılaştırıldığında ses konusunda daha mı iyi? @Batuhan A. adlı arkadaşımızın da görüşünü almak isterim.
Hocam bende pek bilmiyorum ama,
1620802978289.png

Neredeyse benzer kulaklıklar.
1620804876631.png

Ne kadar gönlüm GSP 300 dese de görünüş benim için çok önemli, arctis 5 ve G Pro X arasında gidip geliyorum.

Son düzenleme:
Bütçeniz elveriyorsa G PRO X yoksa Blackshark V2 seçin derim. Alpha düz ses kartsız kulaklık anakarttaki ses kartı beslerse sizin için sorun olmaz ama V2 daha konforludur Alpha modeline göre. Ses olarak bence yakınlar tamamen tercihe kalıyor.

Alpha bir tık daha iyi kalıyor. Razer'ın kulaklıklarına yıllardır ısınamadım, hepsinde sevmediğim birkaç şey çıkıyor.

Hocam bende pek bilmiyorum ama,
Eki Görüntüle 1019529
Neredeyse benzer kulaklıklar.
Eki Görüntüle 1019535
Ne kadar gönlüm GSP 300 dese de görünüş benim için çok önemli, arctis 5 ve G Pro X arasında gidip geliyorum.
Performans olarak Arctis sanki bir adım daha önde ama genel olarak GPX daha iyi bir kulaklık gibi duruyor. İkisinin de pişman edeceğini sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı