Razer BlackShark V2 vs Arctis Nova 1

DieSpie

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire RX6600
AMD Ryzen 5 5500
Gigabyte B450M
Apacer 8x2 Gb Ddr4 3200Mhz Panther
Arkadaşlar başlıkta da yazdığı gibi iki ürün arasında kaldım. SteelSeries Arctis Nova 1 ve Razer BlackShark v2X. Benim için önemli olan konu, rahat olması, uzun süre kullanımlarda kafamı ağrıtmaması ve hafif olması. Bu fiyatlarda önerdiğiniz kulaklıklar varsa önerebilirsiniz.

Şimdi şöyle bir şey var bende Nova 1 var rahat bana göre ama sana sanki fazla bastırıyormuş gibi gelebilir çünkü güçlü bir basınç kuvveti var 5 saatin sonunda herhangi bir agri yasamadim ama seni rahatsiz edebilir mi bilmiyorum comfortmax teknolojisi ad sadece boşbeleş bir şey kumaş sert güzel hissettiriyor ama bir modelleme hatası var 1 vidası hep gevşiyor bir gün yamuk durdugunu fark ettim ve baktigimda vidasi gevşemişti sıkdım geri düzeldi bir de bunun yazılımdami desteği Engine de olmadigi icin yazilimini kullanirken mute tuşu çalışmaz telefonda veya bilgisayardan ana ses vericisini secmen gerek ama yazılımıyla normali arasinda akil almaz bir fark var 2 side güzel ama ama Nova 1 daha yeni diye biliyorum bazı kişiler Nova 1 demiş bazısı v2X ben Nova 1 kullanıyorum v2X kullanmadigim icin Nova 1 derim ama sizin karariniz aralarinda cok fark yok.

Konforluk konusunda v2X derim çünkü derimsi farklı bir yapısı var pedlerinin nefes alabilirlik olarak Nova 1 derim ses kalitesi vs. güzel çünkü ekstradan 15 desibel daha artabiliyor yazılımı ile ekolayzırıda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı