Razer BlackShark V2 vs Arctis Nova 1

Sizin bütçeniz 2500 mü 2000 mi önce onu söyleyin. Eğer 2000 ise 2500 olur mu onu da bir söyleyin ona göre başka bir şey önereyim. Daha siparişi bile kontrol etmemişlerdir muhtemelen. Seri derken? Emir mi veriyorsunuz anlamadım...

Merhaba hocam seri dedim kusura bakmayın hızlı anlamında 2000 TL bütçem var.

Sizin bütçeniz 2500 mü 2000 mi önce onu söyleyin. Eğer 2000 ise 2500 olur mu onu da bir söyleyin ona göre başka bir şey önereyim. Daha siparişi bile kontrol etmemişlerdir muhtemelen. Seri derken? Emir mi veriyorsunuz anlamadım...

Emir değil hocam hızlı cevap gibi.

Merhaba hocam seri dedim kusura bakmayın hızlı anlamında 2000 TL bütçem var.

Emir değil hocam hızlı cevap gibi.
Hocam siz V2 değil V2X almışsınız. Söylediğim şeyler o kulaklık için geçerli değil yani V2X modelini ben bilmiyorum. Bir şey dersem yalan olur. O kulaklığın ses kartı da yok çoğu kişi sesler boğuk diyor ama bilemiyorum. İsterseniz acil değilse iade edin bütçenizi belirtip konu açın ona göre yardımcı olsunlar. Ben olsam 2k'ya V2X almazdım HS65 varken. HS65'in de rahatlığı pek iyi değil özellikle uzun süreli kullanımlarda. Dediğim gibi bence aceleye getirmeyin çünkü yanlış başlık altında konu açmışsınız siz V2'yi sorup biz V2yi cevaplarken siz V2X almışsınız.

Hocam siz V2 değil v2X almışsınız. Söylediğim şeyler o kulaklık için geçerli değil yani v2X modelini ben bilmiyorum. Bir şey dersem yalan olur. O kulaklığın ses kartı da yok çoğu kişi sesler boğuk diyor ama bilemiyorum. İsterseniz acil değilse iade edin bütçenizi belirtip konu açın ona göre yardımcı olsunlar. Ben olsam 2K'ya v2X almazdım HS65 varken. HS65'in de rahatlığı pek iyi değil özellikle uzun süreli kullanımlarda. Dediğim gibi bence aceleye getirmeyin çünkü yanlış başlık altında konu açmışsınız siz v2'yi sorup biz v2'yi cevaplarken siz v2X almışsınız.

Hocam kusura bakmayın ben ilk önce bu model zannetim v2X görmüşüm bir dahakine dikkatli olurum sağ olun var olun.

Hocam kusura bakmayın ben ilk önce bu model zannetim v2X görmüşüm bir dahakine dikkatli olurum sağ olun var olun.
Ne demek hocam sorun yok. İade edebiliyorsanız edin aceleye getirmeyin bence işinizi. Bütçenizi belirterek bir konu açarsınız. @Error @Endless Kaan Hocamları etiketlerseniz daha yardımcı olurlar.

Ne demek hocam sorun yok. İade edebiliyorsanız edin aceleye getirmeyin bence işinizi. Bütçenizi belirterek bir konu açarsınız. @Error @Endless Kaan hocamları etiketlerseniz daha yardımcı olurlar.

Hocam şu an iade ettim ilginizi için çok teşekkür ederim. Hocam ben seri derken hızlı olur musunuz demek istedim yanlış anlaşıldı kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı