Razer Blackshark V2 vs Corsair HS80 USB

Neden degil hocam? Bilgilendirirseniz seviniriz. Ben şahsen 100 kişiye sorsak hs80 vs Blackshark V2x vs Cloud ıı diye Cloud II kazanır çogunlukta diye düşünüyorum.

Oyunda ses kasmak için Cloud II önde. Başka hiçbir koşulda değil. Sesi boğuk ve çözünürlüğü düşük. HS80'in mikrofonu da ayrıca diğer ikisinin toplamından daha kaliteli.

Neden degil hocam? Bilgilendirirseniz seviniriz. Ben şahsen 100 kişiye sorsak HS80 vs BlackShark v2X vs Cloud II diye Cloud II kazanır çogunlukta diye düşünüyorum.

V2 mi v2X mi? Herkes çok karıştırıyor orayı. O üçlü arasından en iyisi HS80. v2X e bakmayın bile o üçlü arasında. Cloud 3 V2 rakibi. Cloud 2 yaklaşamaz ona.

Oyunda ses kasmak için Cloud II önde. Başka hiçbir koşulda değil. Sesi boğuk ve çözünürlüğü düşük. HS80'in mikrofonu da ayrıca diğer ikisinin toplamından daha kaliteli.

HyperX Cloud 2/Cloud II vs Razer BlackShark V2 Side-by-Side Headphones Comparison Cloud 2 ses kasmada iyi değil aslında. İmaging değerine bakın.

V2 mi v2X mi? Herkes çok karıştırıyor orayı. O üçlü arasından en iyisi HS80. v2X e bakmayın bile o üçlü arasında. Cloud 3 V2 rakibi. Cloud 2 yaklaşamaz ona.

HyperX Cloud 2/Cloud II vs Razer BlackShark V2 Side-by-Side Headphones Comparison Cloud 2 ses kasmada iyi değil aslında. İmaging değerine bakın.

Default ayarları ile Rtings'de testler yapılıyor. Sanal surround ile Cloud II ses kasabilecek hale geliyor. Normalde çok yanaşmam ama kullandığı sanal ses motoru başarılı.

Yeni konular

Geri
Yukarı