Razer BlackShark V2 vs HyperX Cloud III

FloryXl

Picopat
Daha fazla  
2400 TL'ye Black shark V2 SE aldım ama birkaç konudaki mesajları okuyunca 2 kulaklık arasında kararsız kaldım. Sizce iptal edip 2500 TL'ye Cloud 3 mü almalıyım, yoksa iptal etmeyip BlackShark V2 mi kullanmalıyım?

Başka bir konuda bir üyenin dediği gibi:
V2, Cloud II rakibi. Cloud III daha iyidir.
Ben olsam Cloud III denerdim. Şuan da Cloud I kullanıyorum. HyperX markasından memnun birisi olarak düşüncem bu yönde.

Düz mantık genellemesinden ziyade iki ürünün de incelemelerine bakın. İşin içinde oyun olduğunda yazılım da önem arz ediyor. İki ürünü de birbirinden ayrıştıran bir sürü özellik vs. olabilir. İncelemelerle bunları farkedebilir ve ihtiyacını karşılayanı tam tespit edebilirsin.

Şu incelemeye göre Cloud 3, Cloud 2'den kötü. Yıllar sonra çıkardıkları yeni üründe hatalar var. Ses kartı kafasına göre çalışıyor, yazılımda sidetone açsanda devreye girmiyor, yön ve mesafe tayini önceki modele göre çok zorlaşmış...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Razer Blackshark V2 zaten Cloud 2'den iyi bir ürün bence. Cloud 3 eski Cloud 2'den kötü ise Razer Blackshark V2'den şaşma derim.
Bu arada Razer'ın ürünlerinde firmware update manuel yapılıyor, Razer Synapse ile firmware update olmuyor.
Firmware update linki:

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı