Razer BlackShark V2 vs Rampage Fury X Wireless

Mek06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bu iki kulaklık arasında kaldım. Fiyat olarak yakınlar ama Fury X kablosuz bir model. Rahatına düşkün biriyim fakat çoğu kişi uzun kullanımda kulaklıktan ses gelmeme, dip ses, şarj sorunu yaşamış ben de yaşarım diye korkmuyor değilim sonuçta 2000 küsur lira. Sizce kablolu Razer mı kablosuz Rampage mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bu iki kulaklık arasında kaldım. Fiyat olarak yakınlar ama Fury X kablosuz bir model. Rahatına düşkün biriyim fakat çoğu kişi uzun kullanımda kulaklıktan ses gelmeme, dip ses, şarj sorunu yaşamış ben de yaşarım diye korkmuyor değilim sonuçta 2000 küsur lira. Sizce kablolu Razer mı kablosuz Rampage mi?
3 sene aktif bir şekilde Fury X kullandım ve şuan yedek kulaklık olarak kullanıyorum. Şarj ve ses sıkıntısı hiç yaşamadım diyebilirim. Fakat dip ses sorunu gerçekten rahatsız ediyor. Oyunlarda ve müziklerde hiç belli olmuyor zaten ama dip ses sorunu büyük sıkıntı. Eğer kablo sizin için bir sorun değilse Razer Blackshark V2 X almanız daha iyi bir tercih olacaktır.

3 sene aktif bir şekilde Fury X kullandım ve şu an yedek kulaklık olarak kullanıyorum. Şarj ve ses sıkıntısı hiç yaşamadım diyebilirim. Fakat dip ses sorunu gerçekten rahatsız ediyor. Oyunlarda ve müziklerde hiç belli olmuyor zaten ama dip ses sorunu büyük sıkıntı. Eğer kablo sizin için bir sorun değilse Razer BlackShark V2 X almanız daha iyi bir tercih olacaktır.

Hocam bende Wireless diye Fury X düşündüm kablolu olarak Rampage düşünmem zaten. Cevabınız için teşekkürler galiba BlackShark V2 X alacağım.

Hocam bende Wireless diye Fury X düşündüm kablolu olarak Rampage düşünmem zaten. Cevabınız için teşekkürler galiba BlackShark V2 X alacağım.
Eğer illa kablosuz isterseniz bu kulaklığı da düşünebilirsiniz. Hem bütçeye uygun hemde yorumları gayet iyi. Logitech G435'in farklı marka basılmış hali gibi düşünebilirsiniz.

Eğer illa kablosuz isterseniz bu kulaklığı da düşünebilirsiniz. Hem bütçeye uygun hem de yorumları gayet iyi. Logitech G435'in farklı marka basılmış hali gibi düşünebilirsiniz.

Bu cihazı ve markayı ilk kez gördüm hocam fakat fiyatı hoşuma gitti araştıracağım teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı