Razer BlackShark V2 vs Razer BlackShark V2 Special Edition

Hocam nereden vardınız bu kanıya? Teknik özelliklerinde belirtildiği üzere Special Edition'un tek farkı kutu içeriği ve aktif gürültü engelleyici barındırması.

Merhaba. Ben kulaklığı 2200 liraya mağazadan aldım rahatlığı ve ses izolasyonu çok iyi ses kalitesi ise gayet tatmin edici seviyede bence. Ben memnunum.

Siz aktif gürültü engelleyici olduğu nasıl karar verdiniz? Uygulamada onunla alakalı hiçbir ayar yok. Bununla alakalı konuda açtım: Razer BlackShark V2 Special Edition aktif gürültü engelleyici nasıl kontrol edilir?

Son düzenleme:
Siz aktif gürültü engelleyici olduğu nasıl karar verdiniz? Uygulamada onunla alakalı hiçbir ayar yok. Bununla alakalı konuda açtım: Razer BlackShark V2 Special Edition aktif gürültü engelleyici nasıl kontrol edilir?
Açıp kapatabileceğiniz bir özellik değil çünkü. Bu arada aktif demişim pardon, pasif gürültü engelleme imiş. Dediğim gibi Special Edition'u tasarımı dışında düz V2'den ayıran tek özellik gelişmiş pasif gürültü engelleme özelliği sadece.
resim_2023-09-01_175651425.png

Açıp kapatabileceğiniz bir özellik değil çünkü. Bu arada aktif demişim pardon, pasif gürültü engelleme imiş. Dediğim gibi Special Edition'u tasarımı dışında düz v2'den ayıran tek özellik gelişmiş pasif gürültü engelleme özelliği sadece.
Eki Görüntüle 1927024

Hiçbir fark yok. Sadece taşıma çantası geliyor o kadar.

O bütün kulaklıklarda var yahu. Uydurmayın.
Hocam doğal olarak kulağı kapattığı için her kulaklık gürültüyü az biraz engelliyor zaten. Buradaki temel fark Special Edition'da bunun daha gelişmiş olması. Kulak yastıkları normal versiyondan daha farklı tasarlanmış Special Edition'da. (En azından Razer'ın kendi sitesinde belirttiği bu)

Geri
Yukarı