Razer BlackShark V2 vs Sennheiser GSP350

yigitrocks

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bu kulakliklardan hangisi daha iyi? 2. el alacağım ikisini de. V2 700, gsp 350 900TL. Şu an v2'yi almaya gidiyorum acil yardim lazim gsp 350 200TL daha fazla vermeye değer mi? Mic ve ses kalitesi önemli benim için.

Bu kulakliklardan hangisi daha iyi? 2. el alacağım ikisini de. V2 700, gsp 350 900TL. Şu an v2'yi almaya gidiyorum l yardim lazim gsp 350 200TL daha fazla vermeye değer mi? Mic ve ses kalitesi önemli benim için.

GSP şu an İtopya'da sıfır olarak 999TL sadece bunu söyleyebilirim.
Oh wait bu konu neden yeni diye karşıma çıkmış ki benim :D
Geleceklere bilgi olsun GSP350 tokatlar.

Son düzenleme:
GSP şu an İtopya'da sıfır olarak 999TL sadece bunu söyleyebilirim.
Oh wait bu konu neden yeni diye karşıma çıkmış ki benim :D
Geleceklere bilgi olsun GSP350 tokatlar.
Valla çok geç BlackShark V2 aldım bile. Keşke bilseydim GSP 350 alırdım. O kadar baktım internette karşılaştırması yoktu.

Aldığın fiyat bandında çok iyi ürün V2 zaten memnunsundur diye düşünüyorum.
Uzun kullanım yorumun nedir?
Memnunum bir sıkıntısı yok. Başlarda mic sesi çok az gidiyordu karşı tarafa, sonradan o sorun nasıl olduysa çözüldü. Belki yazılımına update falan gelmiştir hiçbir fikrim yok yalan olmasın. Rahatlık açısından falan 10 numara. Ama keşke deri ped seçeneği de olsaydı.
E bak en büyük eksisi şimdi aklıma geldi. Mici yukarı itip kapatma gibi bir şansım yok. Mecbur çıkartmak yada yanındaki düğmeden kapatmam lazım. Yemek yerken mecbur sürekli tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum. Küçük gibi gözükebilir ama en büyük eksisi bence bu. Sürekli gözünün önünde oluyor film vs. izlerken çıkartıyorum.

Memnunum bir sıkıntısı yok. Başlarda mic sesi çok az gidiyordu karşı tarafa, sonradan o sorun nasıl olduysa çözüldü. Belki yazılımına update falan gelmiştir hiçbir fikrim yok yalan olmasın. Rahatlık açısından falan 10 numara. Ama keşke deri ped seçeneği de olsaydı.
E bak en büyük eksisi şimdi aklıma geldi. Mici yukarı itip kapatma gibi bir şansım yok. Mecbur çıkartmak yada yanındaki düğmeden kapatmam lazım. Yemek yerken mecbur sürekli tak çıkar yapmak zorunda kalıyorum. Küçük gibi gözükebilir ama en büyük eksisi bence bu. Sürekli gözünün önünde oluyor film vs. izlerken çıkartıyorum.
Saol çok iyi inceleme olmuş.

Geri
Yukarı