Elektronik Razer Blackshark V2 X - 1.144,83 TL

Batuhan0088

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
En uygun fiyatı, akakçe üzerinden baktığımızda 1400 TL'iken bu fiyatın iyi olduğunu düşünüyorum. Yurtdışından geliyormuş bu yüzden kargo süresi uzun olabilir.

Konuyu açtıktan sonra farkettim. Soru cevap kısmında satıcı garantisi olmadığını yazmış. Alacak arkadaşların bilgisi olması için yazıyorum.

Son düzenleme:
1694277507469.png

Garantisi yok 2 ay sonra bozulursa gelip konu açmayın o yüzden.

Neden memnun değilsiniz hocam.

Kablo esnek ve kopmuyor ve ince olması faydalı fakat yine de tercihim değil.
Kablo aşırı dolanıyor. Otomatik ayarlanan kafa bandı olmaması en büyük sorunlardan benim için. Ses en Az'a çekilse bile arkadan ses geliyor. Onun dışında doğru takılırsa istediğin kadar tak acıtmaz. Basslar gayet iyi. Ses kalitesi gayet iyi. Mikrofonu gayet iyi. Keşke çıkarılabilir olsaydı. Ses kartı olmaması özellikle çok eski bilgisayarlar için çok büyük sorun. Aydınlatma yok. Başka aklıma gelmeyen şeyler de var.
Ama yani alacaksanız bu fiyatlarda rakipsiz. Bütçeniz daha da çıkmıyorsa başka kulaklık bakmayın.

Kablo esnek ve kopmuyor ve ince olması faydalı fakat yine de tercihim değil.
Kablo aşırı dolanıyor. Otomatik ayarlanan kafa bandı olmaması en büyük sorunlardan benim için. Ses en Az'a çekilse bile arkadan ses geliyor. Onun dışında doğru takılırsa istediğin kadar tak acıtmaz. Basslar gayet iyi. Ses kalitesi gayet iyi. Mikrofonu gayet iyi. Keşke çıkarılabilir olsaydı. Ses kartı olmaması özellikle çok eski bilgisayarlar için çok büyük sorun. Aydınlatma yok. Başka aklıma gelmeyen şeyler de var.
Ama yani alacaksanız bu fiyatlarda rakipsiz. Bütçeniz daha da çıkmıyorsa başka kulaklık bakmayın.

Hocam o bütçeye daha iyisi vardır o zaman o kadar şey saydınız.

Geri
Yukarı