Oyun Razer BlackShark V2 X 7.1 nasıldır?

Razer BlackShark V2 X aldım. Ses kalitesi falan güzel 7.1 sanal özelliğini açınca ama hayatımda hiç 7.1 kulaklık kullanmadığım için 7.1 kalitesinin nasıl olduğunu bilmiyorum bu yüzden kiyaslayamiyorum 7.1 denemiş olanlar ve V2 X kullanmış olanlar. Bu fiyata değer mi? Bir el atarsanız sevinirim.
Bir de V2 USB modeli şu an bu paraya değer mi? Yaklaşık aralarında bin TL var, değer mi? Bununda kullananlar varsa yardımcı olur musunuz?

Götürür sıkıntı çıkarmaz.

Peki yakında PC toplamayı planlıyorum ve büyük ihtimal hazir sistem alacağım B450 götürür mü beni ses kartı iyi olan bir anakart var mı?

Son düzenleme:
Razer BlackShark V2 X aldım. Ses kalitesi falan güzel 7.1 sanal özelliğini açınca ama hayatımda hiç 7.1 kulaklık kullanmadığım için 7.1 kalitesinin nasıl olduğunu bilmiyorum bu yüzden kiyaslayamiyorum 7.1 denemiş olanlar ve V2 X kullanmış olanlar. Bu fiyata değer mi? Bir el atarsanız sevinirim.
Bir de V2 USB modeli şu an bu paraya değer mi? Yaklaşık aralarında bin TL var, değer mi? Bununda kullananlar varsa yardımcı olur musunuz?

Peki yakında PC toplamayı planlıyorum ve büyük ihtimal hazir sistem alacağım B450 götürür mü beni ses kartı iyi olan bir anakart var mı?
Hocam 7.1 zaten dediğiniz gibi sanal. Yani gerçek 7.1 değil bu ürünlerdeki. Gerçek 7. 1 için çok uçuk fiyatlar vermek gerekiyor, onlarda zaten profesyonel işi genelde. Ben halihazırda v2 usb kullanıcısıyım, v2 x de deneyimledim, mikrofon ve ses olarak bana çok farklı geldi. V2 x zayıf kalıyor. V2 usb modelinde ek olarak Thx Audio olayı var, özellikle oyunlarda açtığınız da ses epey baskın ve doyurucu oluyor. Parasını hak eder mi olayına gelince, ben aldığımda 1200 liraydı ve benzer rakibi kulaklıklar yine aynı fiyattaydı. Şimdi ki fiyatına bakarsak yine aynı özellikler de diğer kulaklıklar 2000 civarlarında. Aldığımız hiç bir elektronik ürün malesef fiyatını haketmiyor ama durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı