Razer BlackShark V2 X 990 TL'ye alınır mı?

Bütçe
990
Bu 1000 TL olan model sanal yapıyor diyebiliriz ama bu attıklarından daha kaliteli oluyor ses kartına da bağlı olarak. Artık Windows sayesinde taktığın 30TL'lik kulaklıkta 7.1 oluyor ona bakılırsa.

Dostum kusura bakma da, ben bu dediğin kulaklığı kendi çabalarımla 10 defa denedim kesinlikle bu para verilmez, en iyi ses kartların biri olan ASUS Xonar ile denedim yine sesler kötü'idi, FPS için alacaksanız almayın.

Anlıyorum para verdiğiniz bir şeyi övmek çok güzel bir his ama yapmayın, herkesin para durumu aynı değil.

Bunu al yeterli olur, hem uygun fiyatlı'da.
Sanal 7.1 bu. Ve baktığın çoğu kulaklık sanaldır.
Ben neredeyse 1 senedir kullanıyorum. Valorant'ta rahatlıkla ses kasabiliyorum. Mikrofonu çok güzel. Yazılımı sanal 7.1 için kullanılıyor, ben kullanmıyorum yazılımı.
Örneğin şuan kulaklık 3 saattir aralıksız kulağımda hiç ağrı sızı rahatsızlık yok. Ses performansı güzel şarkı vs dinlersin.
Buradan kulaklığın incelemesine bakabilirsin.

Dostum kusura bakma da, ben bu dediğin kulaklığı kendi çabalarımla 10 defa denedim kesinlikle bu para verilmez, en iyi ses kartların biri olan ASUS Xonar ile denedim yine sesler kötü'idi, FPS için alacaksanız almayın.

Anlıyorum para verdiğiniz bir şeyi övmek çok güzel bir his ama yapmayın, herkesin para durumu aynı değil.
Kusura bakmam sonuçta herkes fikrini söylüyor burada. Kulaklık bu bütçede ki en sağlam kulaklıklardan, boşuna yorum yapmaya gerek yok. Ayrıca ben o kulaklığı kullanmıyorum şuan, arkadaşım kullanıyor. Bende G435 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı