Razer blackshark V2 X alınır mı?

Yani ses kartınız iyi mi verim alır mısınız o konuda emin değilim. Ama mümkün olsaydı V2 önerirdim. Ses kartıyla gelmesinin yanı sıra çıkarılabilir mikrofon, kumaş ped, ve bir tık daha iyi ses kalitesine sahiptir.
V2 de 1000 lira nerdeyse malesef o fiyatlara çıkamam.
Blackshark V2 X al geç.
Olumsuz yorumlar kafamı çok bulandırdı kulağın kıkırdak kısmını ağrıttığı 7.1in iyi olmadığı falan gibi.

Dostum 7.1'i ne yapacaksın? Sanal 7.1 özelliğini espor oyuncuları bile kullanmıyor. Herkesin kulak şekilleri farklı. Ayrıca çok az bir kişide olmuş.

Ağrıtma olayı bana göre çok kişisel yani bu ağrıtıyorsa diğerleri de ağrıtır dediğim gibi ilk başta ağrı olur ama zamanla geçer çünkü kulaklık üsten değil yanlardan dengeyi sağlıyor yani kafa bandı komple genişletin düşmüyor kafadan ondan dolayı olabilir arada benim de bazen kafam kulak kıkırdağım ağrıdı yalan yok sonra zamanla gevşetince bir kulaklığı çok sıkı ayarlamayınca bu aralar pek sıkıntı çekmiyorum. 7.1'i fakat gelen yazılım çok kısıtlı bir yazılım o yönden hiç beğenilmiyor mutlaka yazılım kullanın iyi verim alabilmek için.

Ağrıtma olayı bana göre çok kişisel yani bu ağrıtıyorsa diğerleri de ağrıtır dediğim gibi ilk başta ağrı olur ama zamanla geçer çünkü kulaklık üsten değil yanlardan dengeyi sağlıyor yani kafa bandı komple genişletin düşmüyor kafadan ondan dolayı olabilir arada benim de bazen kafam kulak kıkırdağım ağrıdı yalan yok sonra zamanla gevşetince bir kulaklığı çok sıkı ayarlamayınca bu aralar pek sıkıntı çekmiyorum. 7.1'i fakat gelen yazılım çok kısıtlı bir yazılım o yönden hiç beğenilmiyor mutlaka yazılım kullanın iyi verim alabilmek için.

7.1 tam olarak ne işe yarıyor çok önemli bir şey mi?

Geri
Yukarı