Razer BlackShark V2 X alınır mı?

slyavix

Hectopat
Bayram sonrası üzerine biraz ekleme yapıp Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum. Aldığıma değer mi? blackshark v2 yerine Razer Kraken Tournament Edition'da düşünmekteyim. Kullanan kişiler varsa iki kulaklığında eksilerini ve artılarını söylerse memnun olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınır kesinlikle alınır fakat V2 modelini alabiliyorsan kesinlikle onu al o ses kartı daha iyi deneyim yaşarsın ama V2 X modelide neredeyse aynı farkları ise örgü kablo ve pedler daha havadar snyapse 3 destekli üst kafa bandı dikişli ve en önemlisi ses kartlı V2 modeli V2 X'te oldukça iyidir.
V2 X kullanıyorum ve tam puanla uğurluyorum kaliteli bayağı ve rahat.

Alınır kesinlikle alınır fakat V2 modelini alabiliyorsan kesinlikle onu al o ses kartı daha iyi deneyim yaşarsın ama V2 X modelide neredeyse aynı farkları ise örgü kablo ve pedler daha havadar snyapse 3 destekli üst kafa bandı dikişli ve en önemlisi ses kartlı V2 modeli V2 X'te oldukça iyidir.
V2X'de yüzde otuz seviyeyi geçemiyorum. :D

Ses kasma konusu nasıl peki? benim için önemli bir şey çünkü. Sıklıkla Valorant, R6 gibi oyunlar oynuyorum ve ses konusunda sıkıntı çekiyorum az çok.

V2X modelini önermiyorum THX Spatial yazılımına sahip değil, V2 modelini kullanıyorum oyundan oyuna ses modunu otomatik ayarlayıp en uygun ortam sesini veriyor. R6'da normal bir kulaklıkla çok fazla gürültü duyuluyor. Ayak ve silah sesleri ortam sesine çok karışıyor. THX özelliği bu karışıklığı ortadan kaldırıp duyulması gereken sesleri arttırıyor.

Geri
Yukarı