Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Hocam bende ASRock A320M HDV R4.0 var (biliyorum biraz eski. 5 sene önce aldım). Bu kulaklığı almayı düşünüyorum nasıl performans verir? @cumali_032

Şimdi baktım dediğiniz 887/897 varmış bende de yani iyi performans verir bu kulaklık dimi?
Evet verir ortalama performans verecektir.

Evet verir ortalama performans verecektir.
Hocam bi de galiba bu kulaklık sadece 3.5mm. Benim kasada veya anakartta direkt 3.5mm yeri yok o yüzden splitter adaptör kullanmam gerekiyor değil mi? Bu kaliteyi vs. etkiler mi?

Merhaba.

Aslında iyi bir model ama muhtemelen anakartınızdaki ses kartından kaybediyorsunuz :(

Anakart modeliniz ne? @cumali_032

Sizi memnun etmeyecekse bütçeni en az 2500 yapmalıydınız.

V2 X öneririm bu arada. Alınır.

2500-3000 TL'ye ne önerirsin B450M S2H anakart var sesler karşıya gidiyor, ses kartlı bir şey almam lazım

Bende aldım MSI Pro H610M ile kullanacağım en iyi verimi almak istiyorum bana pahalı olmayan USB ses kartı önerebilir misiniz?

ALC897 yeter mi sizce.

Denemekten zarar gelmez hem bendeki Logitech Pro X'in ses kartı bin TL'ydi şimdi kaçtır bilmiyorum ve sesi boğuyordu çok kötü, ama kendi orijinal haliyle kullanınca o kadar güzel ve doğalki kulaklığın gerçek performansı ortaya çıktı berrak gibi 🙂 onun için kulaklığı kendi haliyle kullanın belki bazı yazılımlarla iyi olabilir ama pek sıcak bakamıyorum o yaşadıklarımdan sonra yazılıma, fotoğraf atıyorum alttaki fotoda headphone veya kulaklık yazılı olanı seçeceksiniz yazılımı kullanmadan ve kulaklığın jakı var mı sizin bilmiyorum jakı kasanın ön girişine takın kesinlikle.

20231221_194358.jpg

Burdakilerin 4düde olmasın kulaklık veya headphone yazısı olacak.

Denemekten zarar gelmez hem bendeki Logitech Pro X'in ses kartı bin TL'ydi şimdi kaçtır bilmiyorum ve sesi boğuyordu çok kötü, ama kendi orijinal haliyle kullanınca o kadar güzel ve doğalki kulaklığın gerçek performansı ortaya çıktı berrak gibi 🙂 onun için kulaklığı kendi haliyle kullanın belki bazı yazılımlarla iyi olabilir ama pek sıcak bakamıyorum o yaşadıklarımdan sonra yazılıma, fotoğraf atıyorum alttaki fotoda headphone veya kulaklık yazılı olanı seçeceksiniz yazılımı kullanmadan ve kulaklığın jakı var mı sizin bilmiyorum jakı kasanın ön girişine takın kesinlikle.

Eki Görüntüle 2092135

Burdakilerin 4düde olmasın kulaklık veya headphone yazısı olacak.

Anakartımın sitesinde 7.1 için ön panele takın diyordu ondan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı