Razer BlackShark V2 X alınır mı?

b450m var knk ne yapiym x670 alıp am 5 soketemi geçiym beni ilgilendirmiyo çöp gamepower bile daha iyi ses veriyodu bahane değil bunlar
gamepower lunanın kendi ses kartı var. v2xi telefonun iyiyse ona tak, pc ile karşılaştır sesteki farkı görebilirsin... Beğenmediysen iade etmeyi dene ama bozuk vs. değilse hijyen açısından geri almazlar heralde

20 iş günü içerisinde iade yazıyor arayıp soracağım yarın bakalım mikrofon sıkıntı çıkardı zaten kutunun üstünde hasarda var telefona da taktım aynı bir fark yok.

Ses az ayarlanmıyor adam gibi bir taraf yuksek bir taraf düşük kalıyor mikrofonuda iğrenç robot gibi çıkıyor cızırtılı ayarda çektim fayda etmedi Gamepower daha iyiydi diyor arkadaşlar kendimde baktım harbiden daha iyi iade alırlarsa edeceğim.

Ya size gelen ürün bozuktur ya da anakartınızın ses kartı kötüdür. Sesi gayet iyi ve dengeli. 2 tarafta da aynı ses düzeyi var. Hatta sesi çok gür çıktığı için hafif kısık bir şekilde kullanıyorum. Mikrofonu da ise hiçbir ayar çekmediğim halde ne cızırtı ne de dip ses var. Sesimi olduğu gibi karşıya güzel bir şekilde aktarıyor. Sesinden de mikrofonundan da gayet memnunum. Daha iyi alternatifler varken Gamepower'ı çok önermem ve 2. olarak Gamepower'ın hangi modelini almayı düşünüyorsunuz?

Ses az ayarlanmıyor adam gibi bir taraf yuksek bir taraf düşük kalıyor mikrofonuda iğrenç robot gibi çıkıyor cızırtılı ayarda çektim fayda etmedi Gamepower daha iyiydi diyor arkadaşlar kendimde baktım harbiden daha iyi iade alırlarsa edeceğim.
Merhaba.

Aslında iyi bir model ama muhtemelen anakartınızdaki ses kartından kaybediyorsunuz :(

Anakart modeliniz ne? @cumali_032

Sizi memnun etmeyecekse bütçeni en az 2500 yapmalıydınız.

V2 X öneririm bu arada. Alınır.

Merhaba.

Aslında iyi bir model ama muhtemelen anakartınızdaki ses kartından kaybediyorsunuz :(

Anakart modeliniz ne? @cumali_032

Sizi memnun etmeyecekse bütçeni en az 2500 yapmalıydınız.

V2 X öneririm bu arada. Alınır.
O kulaklık öyle kötü performans verecek kulaklık değil. Forumda onlarca kullanan var. Anakart modelinizi öğrenmemiz gerek, cevap vermezseniz evinize gelip anakart modeline ben bakarım.

Geri
Yukarı