Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Ya size gelen ürün bozuktur ya da anakartınızın ses kartı kötüdür. Sesi gayet iyi ve dengeli. 2 tarafta da aynı ses düzeyi var. Hatta sesi çok gür çıktığı için hafif kısık bir şekilde kullanıyorum. Mikrofonu da ise hiçbir ayar çekmediğim halde ne cızırtı ne de dip ses var. Sesimi olduğu gibi karşıya güzel bir şekilde aktarıyor. Sesinden de mikrofonundan da gayet memnunum. Daha iyi alternatifler varken Gamepower'ı çok önermem ve 2. olarak Gamepower'ın hangi modelini almayı düşünüyorsunuz?

Abim bende kulaklık almak istiyorum. Çoğu zaman PC de kullanacağım amma bazen telefondada kullanacağım. BlackShark v2X mi alınır yoksa Kraken X mi? Kraken V3 veya v3X gibi modellerde var. Hangisini önerirsiniz? ASUS markasindanda öneri olur.

Abim bende kulaklık almak istiyorum. Çoğu zaman PC de kullanacağım amma bazen telefondada kullanacağım. BlackShark v2X mi alınır yoksa Kraken X mi? Kraken V3 veya v3X gibi modellerde var. Hangisini önerirsiniz? ASUS markasindanda öneri olur.

Saydıklarınız aranızda BlackShark V2 X ve Kraken V3 güzel ama bütçeyi ve kullanım alanınızı belirtirseniz daha iyi bir yönlendirme yapabiliriz. Ayrıca konu açarsanız daha da yardımcı olabiliriz.

B450M var kanka ne yapiym X670 alıp am 5 soketemi geçiym beni ilgilendirmiyor çöp Gamepower bile daha iyi ses veriyordu bahane değil bunlar.

Saydıklarınız aranızda BlackShark V2 X ve Kraken V3 güzel ama bütçeyi ve kullanım alanınızı belirtirseniz daha iyi bir yönlendirme yapabiliriz. Ayrıca konu açarsanız daha da yardımcı olabiliriz.

Bütçe maksimum 45-50 dolar. Amazon'dan almak istiyorum. Forumda açacağım yakınlarda amma daha da araştırıyorum. V2X gözüme daha güzel gözüküyor sanki. V2X 45 dolar şu anda.

Geri
Yukarı