Razer BlackShark V2 X alınır mı?

TR-whovian

Kilopat
Yer
Ankara
Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum hem hafif hem de yorumları güzel gibi fakat 1800TL fiyat etiketi var. Piyasadan anlamadığım için emin olamadım. O fiyata değer mi? Önerileriniz var mı? Günde 10 saat bilgisayar başında çalışan birisiyim ve sürekli insanlarla konuşuyorum o yüzden kulaklığın hafif olmasını istiyorum. İşten sonra oyun oynarken aksi takdirde başım cok fazla ağrıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Medimarkt üzerinde yalnızca 1439₺.
Üstelik hoş geldin kuponu ile 50₺ daha ucuza alabilirsiniz. Kulaklığa gelecek olursak aylardır kullandığım bir kulaklık. Yaz aylarında olduğumuzdan biraz terlettiğini söylemek yalan olmaz ancak rahat. Kulağı tam kavrıyor ve yanında sanal 7.1 uygulamasını kullanabiliyorsunuz.

Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum hem hafif hem de yorumları güzel gibi fakat 1800TL fiyat etiketi var. Piyasadan anlamadığım için emin olamadım. O fiyata değer mi? Önerileriniz var mı? Günde 10 saat bilgisayar başında çalışan birisiyim ve sürekli insanlarla konuşuyorum o yüzden kulaklığın hafif olmasını istiyorum. İşten sonra oyun oynarken aksi takdirde başım cok fazla ağrıyor.

Ben 800 TL'ye almıştım 1800 fazla gibi indirim bekleyebilirsiniz ama kulaklık güzel yalan yok 7.1'i güzel hissettiriyor.

Kulaklık kafa yormuyor, kulakları rahatsız etmiyor, fakat ben normal v2 modelini 1200 liraya almışken v2 x modelinin 1800 olması içleri acısı. Güzel kulaklık ama 1800 verilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı