Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Alınır, anakartla alakalı durum yok.

Anakartım Gigabyte A520M k kötü bir performansı olur mu?

Şu an da aktif olarak kullandığım kulaklıktır kendileri, mikrofonundan çok memnunum hiç böyle bir kalite beklemiyordum gayet güzel, ses kaliteside güzel, yalnız 7.1 için hiç kulaklık padini açıp kodu almaya uğraşma 7.1'i rezalet, driver falan kurmaya gerek yok.

7.1 aktifleştirmek için kulaklık padini çıkarıp pad altında ki kodu Razer uygulamasına yazıyoruz.

Alınır, anakartla alakalı durum yok.
Hocam ses kartı ile alakalı sorunlar oluyormuş sanırsam onun için sormuştum.

Şu an da aktif olarak kullandığım kulaklıktır kendileri, mikrofonundan çok memnunum hiç böyle bir kalite beklemiyordum gayet güzel, ses kaliteside güzel, yalnız 7.1 için hiç kulaklık padini açıp kodu almaya uğraşma 7.1'i rezalet, driver falan kurmaya gerek yok.

7.1 aktifleştirmek için kulaklık padini çıkarıp pad altında ki kodu Razer uygulamasına yazıyoruz.

Peki kablosu nasıl acaba zamanla kopma, soyulma ya da jakında gevşeme gibi problemler var mı?

Hocam ses kartı ile alakalı sorunlar oluyormuş sanırsam onun için sormuştum.

Peki kablosu nasıl acaba zamanla kopma, soyulma ya da jakında gevşeme gibi problemler var mı?

O tür problemlerle karşılaşmadım karşılasacağımıda zannetmiyorum çünkü kablo kalitesi güzel ve ben ekipmanına iyi bakan biriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı