Razer BlackShark V2 X alınır mı?

Bütçe
1500-2500

543652

Centipat
Arkadaşlar 3 yıldır Gamepower Mihawk 7.1 kulaklığını kullanıyorum bu kulaklıktan Razer BlackShark v2X USB modeline geçmeyi düşündüm sizce 2 bin TL bu değişim için değer mi? Bu konuyu size danışıyorum çünkü şu anki kulaklığım hala düzgün bir şekilde çalışıyor. Sizce ses kalitesi ve mikrofon kalitesi açısından şu an değer mi buna? Başka öneriniz varsa bekliyorum.

Şu an kullanıyorum kafamı biraz sıkıyor onun dısında sıkıntısı yok. Ses ve mikrofon kalitesi çok iyi. Discord onaylı zaten mikrofonu anlatmaya gerek yok sesim acayip net ve güzel gidiyor. Ses kaliteside mikrofonu kadar iyi. 7.1 özelliğini bir tek film izlerken kullanıyorum onun dısında kapalı. Bende beyaz modeli var siyahı daha iyi olabilir görünüş açısından. Kulaklık acayip hafif onu söylemeden geçemicem en iyi özelliklerinden biri. Kasım indiriminde 1.100TL gibi bir fiyata almıştım ben.

Ben tam 1 senedir kullanıyorum, çok memnunum. Çoğu zaman FPS oyunları oynuyorum ses kasma anlamında hiçbir eksiklik duymadım. Mikrofonu gayet güzel, sesim hep net gidiyor. Bunlar dışında yazılımı pek hoşuma gitmedi, indirdiğim zaman ses kısılıyor %100 olarak kullanıyorum. Sildiğimden beri %50-60 bile çok geliyor ara ara. Tavsiye ederim.

Ben tam 1 senedir kullanıyorum, çok memnunum. Çoğu zaman FPS oyunları oynuyorum ses kasma anlamında hiçbir eksiklik duymadım. Mikrofonu gayet güzel, sesim hep net gidiyor. Bunlar dışında yazılımı pek hoşuma gitmedi, indirdiğim zaman ses kısılıyor %100 olarak kullanıyorum. Sildiğimden beri %50-60 bile çok geliyor ara ara. Tavsiye ederim.
USB girişli mi yoksa Jak girişili mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı