Çözüldü Razer BlackShark V2 X birden ses gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
BlackShark model kulaklığımda birden sesler gitti, önce Google'daki uygulamaları duyamadım sonra tümden gitti. Nasıl çözerim?

Not: Razer'ın 7.1 programını indirdikten sonra bunu yaşadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Razer'in programlarını Revo ile kaldırın.
Revo Uninstaller Pro trial sürümünü alttaki linkten indirin.

Adı verilen program veya programları listeden bulup solundaki tike basıp kaldır deyin.
Programın kendi silmesi bittikten sonra gelişmiş mod seçerek artıkları tarayın ve çıkan her şeyi sil deyin.
Sisteminizi yeniden başlatın.
Ardından Dolby Access satın alın. Çok daha kaliteli ses alacaksınız. Aynı kulaklığın USB sürümü de bende var. Kolay gelsin. Ayrıca Surround da çok daha başarılı.

Not: Bazı sitelerden çok ucuza mal edebilirsiniz.

Mağaza linki: Get Dolby Access from the Microsoft Store

Çözdüm hocam ayarlardan 7.1 seçimiymiş kod girmediğinden ses gelmedi. Sonradan normale çektim düzeldi.
BlackShark model kulaklığımda birden sesler gitti, önce Google'daki uygulamaları duyamadım sonra tümden gitti. Nasıl çözerim?

Not: Razer'ın 7.1 programını indirdikten sonra bunu yaşadım.
Razerin programlarını revo ile kaldırın.

Adı verilen program veya programları listeden bulup solundaki tike basıp kaldır deyin.
Programın kendi silmesi bittikten sonra gelişmiş mod seçerek artıkları tarayın ve çıkan her şeyi sil deyin.
Ardından Dolby Access satın alın. Çok daha kaliteli ses alacaksınız. Aynı kulaklığın USB sürümü de bende var. Kolay gelsin. Ayrıca surround da çok daha başarılı.

(Satın aldığınızda veya key ile etkinleştirdiğinizde hesabınıza tanımlanır ve sınırsız cihazda aynı hesabı kullandığınız sürece kullanabilirsiniz. Format atmanızdan vb durumlardan etkilenmez.)

Razer'in programlarını Revo ile kaldırın.

Ardından Dolby Access satın alın. Çok daha kaliteli ses alacaksınız. Aynı kulaklığın USB sürümü de bende var. Kolay gelsin. Ayrıca Surround da çok daha başarılı.

Çözdüm hocam ayarlardan 7.1 seçimiymiş kod girmediğinden ses gelmedi. Sonradan normale çektim düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı