Razer Blackshark V2 X mikrofondan ses çok az ve cızırtılı geliyor

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Kulaklıkla beraber gelen jak çoklayıcıyla beraber takıyorum ve mikrofondan sadece cızırtı geliyor, sesim ise %3 gibi bir şey. Mikrofon basını arttırdığım zaman ise cızırtı daha da fazlalaşıyor. Ek olarak sadece kendi jakıyla, tek jakla beraber kasaya ve monitöre bağladığım zaman hiç görmüyor hoparlörü. İlla ki çoklayıcıyla beraber kullanmam gerek. Bu normal mi?

Anakartımın Gigabyte B450M K olması sebebiyle mikrofonun berbat olma ihtimali de var mı?

Son düzenleme:
Hâlâ aynı yeri açıyorsun 😂 orası değil arama çubuğu yok mu oraya ses düzeyi karıştırıcı yazınca ekran gelmesi lazım oradan kulaklığı mikrofonunu seçiceksin ve daha önce bahsettiğim mikrofon özellik kısmında neler seçili ona göre ayar çekeceğiz belki onlada ilgili olabilir. Bir diğer seçenekte mikrofonun Hz'sini yükseltmek belki sende düşük olduğu içinde sesi iyi olmayabilir.
1714059481283.png

İkisi de aynı sekme, biri daha modern sadece. Ek olarak mikrofonun bir özellik seçeneği yok, driver olsa da olmasa da. Mikrofonun hz değerini yükseltmekten söz ediyorsanız onları da denedim, hepsini tek tek. Stüdyo, CD ve DVD kalitelerinin hepsini denedim.
1714059676654.png

Yüz. Desibel de on. Otuz falan yaparsam paso cızırtı sesi geliyor.

Dakika başı konuyu öne çıkarıp başkalarının görmesini sağlayarak yardım dileneceğim, onun dışında başka çözüm kalmadı dediğim gibi. İnternette Blackshark için olan tüm çözüm yöntemlerini de denedim onlar da olmadı.

Yüz. Desibel de on. Otuz falan yaparsam paso cızırtı sesi geliyor.

Gerçekten çok ilginç, aklıma başka bir şey gelmiyor daha ama bir şey hatırlıyorum benim kulaklığın kendi kısmına olan jak girişi tam oturmadığında cızırtı yapıyordu, sertçe oturmak gerekiyormuş oturttuktan sonra cızırtı gitmişti bu kulaklıktada mikrofon kısmı için böyle bir takma çıkarma özelliği var mı?

Gerçekten çok ilginç, aklıma başka bir şey gelmiyor daha ama bir şey hatırlıyorum benim kulaklığın kendi kısmına olan jak girişi tam oturmadığında cızırtı yapıyordu, sertçe oturmak gerekiyormuş oturttuktan sonra cızırtı gitmişti bu kulaklıktada mikrofon kısmı için böyle bir takma çıkarma özelliği var mı?
Mikrofon çıkmıyor. V2 X modelinde çıkmıyor en azından.

V2 modelinde çıkıyor. V2X'te çıkmıyor.
Keşke bunu alıp bir de ses kartı alacağınıza 300 daha koyup V2 Special Edition alsaydınız.
Hocam ikinci el 1000 liraya aldım. Üç yüz daha koyup V2 Special Edition almam mümkün değildi yani bütçe olarak. İyi fiyata da aldım, tertemiz de geldi eksiksiz kutu içeriğiyle beraber. Mikrofon da çalışıyor ama bir tek bilgisayarda sıkıntılı işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı