Razer BlackShark V2 X mikrofondan ses gelmiyor

BirkanC16

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam bugün Razer BlackShark V2 X kulaklığını aldım. Tek girişli kabloyu bağladım 3.5 oluyor galiba ismi :D. 7.1i falan ayarladım ama mikrofonu ayarlayamadım. Google'da Mic testlerde konuşuyorum sesim aşırı az geliyor ve çok yüksek sesle konuşsam bile robotik gibi tuhaf ses geliyor.
Realtek uygulaması da Windows 11'de açılmadığından bir şey indirirerek zar zor açıyorum o da her bilgisayarı kapadığımda sıfırlanıyor. Ne yapabilirim bilgisi olan var mı?

1680702543137.png

Mikrofon ağzınıza yakın değilse ses az gidiyor.

Hocam bayağı yakındı. En sonunda bayağı yakına aldım yüksek sesle bağırdım benim sesimden çok daha değişik bir ses çıktı ve az çıktı. Videolarda izlediğimde böyle olmadığı gözüküyor.
Normalde Gamepower Magnus V2 kullanıyordum. Onda pembe girişi taktığım gibi direkt normal algılıyordu her şeyi.
Razer'ı 2 uçlu pin girişiyle mi denesem acaba.

Hocam bayağı yakındı. En sonunda bayağı yakına aldım yüksek sesle bağırdım benim sesimden çok daha değişik bir ses çıktı ve az çıktı. Videolarda izlediğimde böyle olmadığı gözüküyor.
Normalde Gamepower Magnus V2 kullanıyordum. Onda pembe girişi taktığım gibi direkt normal algılıyordu her şeyi.
Razer'ı 2 uçlu pin girişiyle mi denesem acaba.
Ben öyle kullanıyorum bir sorun olmuyor. Birde öyle deneyin. Bende tek 3.5mm takınca ses kötü geliyordu.

Arkadaşlar Discord'dan arkadasla konusurken ses gelmiyor diyor. Mikrofonun dibine kadar girip yüksek sesle konusuyorum öyle geliyor diyor ama yine az geliyor. 100 liralık kulaklığımda ses daha iyi geliyordu. Ayarları hiç yapmadım bilmiyorum ayarları. Az önce Razer Synapse indirdim ama X modelinde yok galiba kod gelmedi bana. Sadece 7.1 Surround için kod var.

Geri
Yukarı