Razer BlackShark V2 X ses kartı takmak mantıklı mı?

Bütçe
2500

ARTYOM2035

Decapat
Öncelikle selam,
Konu başlığında belirttiğim gibi V2 X modelini alacağım normaline çok pahalı.
V2 X modelinde sanal 7.1 var dediler ama ne kadar verim alırım emin olamadım.
O yüzden.
Ugreen ses kartı ile kullansam ne kadar sağlıklı olur verim alabilir miyim işimi görür mü? Kullanan ya da başka çözüm yolu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Konudan bağımsız HyperX Cloud 3 önerir misiniz?

Öncelikle selam,
Konu başlığında belirttiğim gibi V2 X modelini alacağım normaline çok pahalı.
V2 X modelinde sanal 7.1 var dediler ama ne kadar verim alırım emin olamadım.
O yüzden.
Ugreen ses kartı ile kullansam ne kadar sağlıklı olur verim alabilir miyim işimi görür mü? Kullanan ya da başka çözüm yolu bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi?

Konudan bağımsız HyperX Cloud 3 önerir misiniz?

Sanal değil, kim dediyse yanlış demiş. Spatial Audio'da satın al yarı fiyatına alıyorsun kulaklığı alınca. Normalde 7 kanaldan gelen ses 10 kanaldan geliyor.

Sanal değil, kim dediyse yanlış demiş. Spatial Audio'da satın al yarı fiyatına alıyorsun kulaklığı alınca. Normalde 7 kanaldan gelen ses 10 kanaldan geliyor.

Yok hocam öyle dediler inceleme videolarında da öyle geçiyor Razer'ın kendi programı olan Synapse uygulamasında ayarlanabiliyor dediler. O yüzden bende emin olamadım ne kadar verim alırım diye. Ekstra ses kartı alsam nasıl olur?

HyperX Cloud III, oyun içinde çevresel seslerde biraz daha iyi. Online FPS oyunları oynuyorsan Valorant, CS:GO gibi daha iyi olur.

Evet hocam Cloud 3 daha iyi gibi ama ben Razer'ı set olarak alacaktım daha uygun duruyor eğer fiyat farkı için değer derseniz Cloud 3 alayım Amazon.com.tr

Evet hocam Cloud 3 daha iyi gibi ama ben Razer'ı set olarak alacaktım daha uygun duruyor eğer fiyat farkı için değer derseniz Cloud 3 alayım Amazon.com.tr
İncelemede Hyper X'e 8.7, Razer'a 7.9 puan vermişler. Ayrıca Razer'ın 7.1 ses desteği var bence ayrıyetten 7.1 ses kartı almana gerek yok.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_1.jpg

Şurada açıklıyor. Windows 10 ve üstü işletim sistemi kullanman gerekiyor yalnız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı