Razer BlackShark V2 X ses yankı yapıyor

hemşo kamil

Hectopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm hayırlı forumlar ben bugün İtopya mağazasından Razer BlackShark v2 X versiyonunu bir heves ile aldım ama hevesim kursağımda kaldı. İlk taktığımda mikrofon karşıya ses iletiyordu ayar yaptım 1 saate yakın süre boyunca uğraştım ama çözemedim Realtek'den girdim Razer'in programından çıktım ama bir türlü yankı problemini çözemedim. YouTube'dan izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor Skype, Discord, Steam hepsinden ses karşıya gidiyor ne olur yardım edin. İtopya'dan aldığım için iade de almıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm hayırlı forumlar ben bugün İtopya mağazasından Razer BlackShark v2 X versiyonunu bir heves ile aldım ama hevesim kursağımda kaldı. İlk taktığımda mikrofon karşıya ses iletiyordu ayar yaptım 1 saate yakın süre boyunca uğraştım ama çözemedim Realtek'den girdim Razer'in programından çıktım ama bir türlü yankı problemini çözemedim. YouTube'dan izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor Skype, Discord, Steam hepsinden ses karşıya gidiyor ne olur yardım edin. İtopya'dan aldığım için iade de almıyorlar.
dostum rahatsız ediyorsam kusura bakma sorunu çözebildinmi? bende 5-6 gün oluyor alalı hala çözemedim sorunu siz çözebildinizmi?

Dostum rahatsız ediyorsam kusura bakma sorunu çözebildin mi? Bende 5-6 gün oluyor alalı hala çözemedim sorunu siz çözebildiniz mi?

Zar zor olsa da kulaklığı iade ettim ve Logitech G432 aldım 2 ay oldu eğer ki iade ve maddi imkanın var ise G432 öneririm ben geçici çözüm olarak krips kullanmıştım o idare etti ama arkada RAM yiyor o yüzden sıkıntı dediğim gibi başka bir kulaklık alarak sorunu çözdüm umarım bu dediğim yardımcı olur.

Ses ayarlarından mikrofonu %75 seviyelerine düşürdüğünüz taktirde bu sorundan kurtuluyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı