Razer BlackShark V2 X yankı yapıyor

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selam, Razer BlackShark V2 X kulaklığa sahibim, orta ve biraz üstü seviyede müzik dinlerken, video izlerken sesleri mikrofona yankı yapıyor. Ne yapabilirim bu yankı durumunu en aza düşürmek veya tamamen yok etmek için? Bu derece F/P, kaliteli bir kulaklıkta böyle bir sorun olması üzücü.

Mikrofon hassasiyetini %80-85 seviyesine düşür dene.

Jaklı ürünlerin genelinde olan bir sorundur bu kulaklığa bağlı olan bir şey değil bu sorun.

VoiceMeeter gibi bir uygulamadan mı ayarlayayım yoksa direkt mikrofon ses seviyesini düşürmemi mi kastettiniz?

Ses seviyesi düşürebilirsiniz VoiceMeeter ile ayar da yapabilirsiniz sizin işiniz.

Ses seviyesi düşürebilirsiniz VoiceMeeter ile ayar da yapabilirsiniz sizin işiniz.

Peki siz yukarıda hassasiyet derken mikrofonun ses seviyesini mi demek istediniz yoksa direkt mikrofon hasassiyeti mi onu anlayamadım?

Ayrıca ucuz da olsa harici USB ses kartım var, yankı durumunu azaltır mı?

Peki siz yukarıda hassasiyet derken mikrofonun ses seviyesini mi demek istediniz yoksa direkt mikrofon hasassiyeti mi onu anlayamadım?

Ayrıca ucuz da olsa harici USB ses kartım var, yankı durumunu azaltır mı?

Ses seviyesi.

Azalabilir ama anakarttaki ses kartı çok çok daha iyidir.

Selam, Razer BlackShark V2 X kulaklığa sahibim, orta ve biraz üstü seviyede müzik dinlerken, video izlerken sesleri mikrofona yankı yapıyor. Ne yapabilirim bu yankı durumunu en aza düşürmek veya tamamen yok etmek için? Bu derece F/P, kaliteli bir kulaklıkta böyle bir sorun olması üzücü.
sorunu çözebildiniz mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı