Razer Blackshark V2 X sesi az geliyor

saul g00dman

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, dün RAZER Blackshark V2 X satın aldım fakat eski Gamepower kulaklığıma göre oldukça ses seviyesi az kulaklığın üstündeki butondan sesi de fullememe rağmen bu durumda. Kulaklığım anakartıma bağlı ve anakart markam H610M. Ne yapmalıyım?

Burdayken ön girişe takılıydı Rampage IV Black Edition anakarttayken, şimdi Rampage V 10TH ANNIVERSARY anakartın amfisini kullanıyorum.
H410m-a pro anakartım var. Anakart tarafına takınca ses az geliyor. Ön tarafa takınca daha fazla ses geliyor. Ön girişe takılıyken ses kasamıyorum.

Anakarta takıp gelen sesi voiceemeeter den artırsam olur mu acaba?

H410M-A Pro anakartım var. Anakart tarafına takınca ses az geliyor. Ön tarafa takınca daha fazla ses geliyor. Ön girişe takılıyken ses kasamıyorum.

Anakarta takıp gelen sesi voiceemeeterden artırsam olur mu acaba?

Vallahi denemekten zarar gelmez, ses yongan pek kuvvetli değil ama tizleri artırırsan işe yarayabilir.

H410M-A Pro anakartım var. Anakart tarafına takınca ses az geliyor. Ön tarafa takınca daha fazla ses geliyor. Ön girişe takılıyken ses kasamıyorum.

Anakarta takıp gelen sesi voiceemeeterden artırsam olur mu acaba?

Ses artirilir artirilmasina ama ses cok cirkin ve cirtlak geliyor. Ama ben fxsound kullanmistim.

Ses artirilir artirilmasina ama ses cok cirkin ve cirtlak geliyor. Ama ben fxsound kullanmistim.
Fxsoundta ses daha çirkin geliyor.
1687861682555.png
Voicemeeter'den bunu 7 yaptım böyle kullanıyorum. Hic eq ayarları ile uğraşmak istemiyorum.

Vallahi denemekten zarar gelmez, ses yongan pek kuvvetli değil ama tizleri artırırsan işe yarayabilir.
Hocam bilmediğimden soruyorum. Kulaklığı anakarta takmak ile ön girişe takmak arasında ki fark ne?

Son düzenleme:
Fxsoundta ses daha çirkin geliyor.
Eki Görüntüle 1838148 VoiceMeeter'den bunu 7 yaptım böyle kullanıyorum. Hiç EQ ayarları ile uğraşmak istemiyorum.

Hocam bilmediğimden soruyorum. Kulaklığı anakarta takmak ile ön girişe takmak arasında ki fark ne?

Ön taraf için amfikatörleri ayrı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı