Razer BlackShark V2 X sürücü çalışmıyor

Ben ayarları biraz kurcalamistim ama sadece PC ayarlarını program ayarını karistirmadim isterseniz size ses ayarlarını ve ses efekti kısmını atayım siz daha iyi bilirdiniz eve gidince atarım.

Bir de jak dönüştürücü almama gerek var mı?

Kulaklık yazısını ses karıştırıcısında seçtiriyorsa zannetmiyorum gerek olduğuna ama baktınız sesler ona rağmen boğuk veya kötü geliyor o zaman jak girişliye çevirirsiniz. Ses kartı işlev görmemeli kulaklığın kendi sesi önemli.

Kulaklık yazısını ses karıştırıcısında seçtiriyorsa zannetmiyorum gerek olduğuna ama baktınız sesler ona rağmen boğuk veya kötü geliyor o zaman jak girişliye çevirirsiniz. Ses kartı işlev görmemeli kulaklığın kendi sesi önemli.
Tekrardan merhaba, ayarlarım şu şekilde.

ses.png
surround.png
efe.png

Kulaklık ve mouse sesini önceden almıyordum.

Kötü taraftan kastığım insanları rahatsız edecek gibi geliyor bana, eğer kapatabiliyorsak o sesleri iyi olur hocam ya.

Yazılım harici yapılamıyor mu o sesi kapatma işi çünkü kulaklığı seçmeden kulaklığın tam performansını alamazsın.

Yazılım harici yapılamıyor mu o sesi kapatma işi çünkü kulaklığı seçmeden kulaklığın tam performansını alamazsın.
Bende bilemiyorum ki

Hocam burası doğru mu?

1707831104312.png

Varsayılan aygıt'ın geliştirmeler kısmında tüm ses efektlerini engelleyi açınca düzeldi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı