Razer BlackShark V2 X Synapse desteği yok mu?

botstepz

Hectopat
Makaleler
1
2.0 ve 3 sürümlerine baktım ve 2 sürümde de blackshark V2 X modeli desteklenmiyor. Razer Synapse 1'i ise bulamadım. Bu kulaklığın Razer Synapse desteği yok mu?

Yanlışım yoksa 2'side paralı. Ücretsiz bir uygulama önerebilir misiniz?

Ben tek uygulama ssöyledim. 2 haftalık deneme sürümü bulunuyor THX spatial Audio'nun. 2 haftada bir yeni hesap açıp kullanabiliyorsunuz.

Ek olarak deneme sürümü bittikten sonra eğer uygulamayı açık bırakırsanız en son hangi ekolayzer ayarındaysanız onu uyguluyor. Uygulamayı kapatınca otomatik onu da kapatmış oluyorsunuz. Ben bir süredir böyle kullanıyorum.

Razer'in kendi 7.1 yazılımını kullan EQ ayarı yok fakat.

7.1 uygulamasında da sıkıntı yaşıyorum. 7.1'i kulaklık yerine hoparlöre tanımladı. Buradan yardım edebilir misiniz yoksa yeni konu mu açayım?

Ben tek uygulama ssöyledim. 2 haftalık deneme sürümü bulunuyor THX spatial Audio'nun. 2 haftada bir yeni hesap açıp kullanabiliyorsunuz.

Ek olarak deneme sürümü bittikten sonra eğer uygulamayı açık bırakırsanız en son hangi ekolayzer ayarındaysanız onu uyguluyor. Uygulamayı kapatınca otomatik onu da kapatmış oluyorsunuz. Ben bir süredir böyle kullanıyorum.

Ha pardon uygulaması konusunda biraz bilgisiz olduğum için farklı uygulamalar sandım. O zaman sizin dediğiniz gibi yapayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı