Razer Blackshark V2 X vs. Cooler Master CH321

Undomiel

Decapat
Yer
Mandos'un Salonları
Daha fazla  
Bilgisayarda oyun oynuyorum ve film izliyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım.

Itopya'da indirimdeler.

Razer Blackshark V2 X -> 600 tl

Cooler Master CH321 -> 480 tl

Anakartım Gigabyte B450M S2H V2. Realtek ALC 887 ses yongası var. Yeterli midir?
Razer'da ses kartı bulunmuyor CH321 de ise ses kartı var. Ses kartlı bir kulaklık almam gerekiyorsa CH321 tercih edeceğim.

Film izlerken kötü performans almak istemiyorum. Forumda oyuncu kulaklıkları ile filmlerde pek bir şey beklemeyin diye okumuştum. Yukarıdaki kulaklıklar film konusunda üzer mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.🙂

Son düzenleme:
Bilgisayarda oyun oynuyorum ve film izliyorum. Bu iki kulaklık arasında kaldım.

Itopya'da indirimdeler.

Razer Blackshark V2 X -> 600 tl

Cooler Master CH321 -> 480 tl

Anakartım Gigabyte B450M S2H V2. Realtek ALC 887 ses yongası var. Yeterli midir?
Razer'da ses kartı bulunmuyor CH321 de ise ses kartı var. Ses kartlı bir kulaklık almam gerekiyorsa CH321 tercih edeceğim.

Blackshark modeli sanal 7.1 destekliyor CH321 ise stereo.

Film izlerken kötü performans almak istemiyorum. Forumda oyuncu kulaklıkları ile filmlerde pek bir şey beklemeyin diye okumuştum. Yukarıdaki kulaklıklar film konusunda üzer mi?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.🙂
CH321 kullanıyorum. Stereo olmadığını söyleyebilirim. Sanal 7.1. Ancak çok çabuk cızıltıların başladığını, kablonun küçük hareketiyle cızırtıların artıp azalması ve sesin kesilmesi gibi sorunlar yaşıyorum. Para verip iyisini almak daha iyi.

CH321 kullanıyorum. Stereo olmadığını söyleyebilirim. Sanal 7.1. Ancak çok çabuk cızıltıların başladığını, kablonun küçük hareketiyle cızırtıların artıp azalması ve sesin kesilmesi gibi sorunlar yaşıyorum. Para verip iyisini almak daha iyi.
Yanıt için teşekkürler. Maalesef bütçem en fazla 600tl. Başka önerilere de açığım.
CH321'in fiyatı çok uygun gözüküyordu fakat emin olamıyorum.

Geri
Yukarı