Razer BlackShark V2 X vs HyperX Cloud II

Cloud 2 devamlı aynı fiyat aralıklarında geziyor, bu saatten sonrada pahalanmaz çünkü eski bir kulaklık. Dilerseniz indirim bekleyin v2 modeli tekrar düşebilir ucuza. Ama hemen alacaksanız kesinlikle cloud 2.
Aslında acelem yok.Şu an kullandığım bir kulaklığım var fakat kulağımı aşırı derecede acıtıyor ve biraz kalitesiz.Bekleyebilirim yani sıkıntım yok indirim bekleyebilirim fakat dolar kuru 17.5 civarı oldu sanırım bugün.Razer BlackShark V2X ilk baktığımda 400 TL civarlarındaydı.Şimdi 630'a alabiliyorum hal böyle olunca fiyat artacak diye korkuyorum.

Aslında acelem yok. Şu an kullandığım bir kulaklığım var fakat kulağımı aşırı derecede acıtıyor ve biraz kalitesiz. Bekleyebilirim yani sıkıntım yok indirim bekleyebilirim fakat dolar kuru 17.5 civarı oldu sanırım bugün. Razer BlackShark V2X ilk baktığımda 400 TL civarlarındaydı. Şimdi 630'a alabiliyorum hal böyle olunca fiyat artacak diye korkuyorum.

En azından cuma gününe kadar bekleyin belki İncehesap'ta denk gelirsiniz diğer sitelerdede takipte kalın.

Hocam iade edebildiniz mi?
Ben 5dk kullandım iade etmek istedim fakat kulaklıklar iade edilmiyor dendi. İtopya'dan aldım.
İtopya kesinlikle yanaşmıyor iadeye, hatta farkını verip daha üst model bir kulaklık almak istedim, olmaz diyorlar. Ben de sizin gibi çok kısa kullanma fırsatı buldum ve hemen iade etmeye karar verdim. Arena bilgisayar ile görüştüm Ankarada toplama noktası varmış elden teslim etmemi söylediler, teslim ederken de iade istediğimi ve gerekçelerimi söyledim, not düştüler. Umarım kabul eder arena iadeyi.

Ürününüz bozuk muydu yoksa sorunsuz muydu?

Benimki sorunlumu bilmiyorum fakat sesi çok az 250TL'ye aldığım Rampage kulaklığın bile sesi daha fazlaydı. Bende garantiye yollasam bana da sıfır gelirim acaba?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı