Razer BlackShark V2 X vs. Razer Kraken X Lite

NefariousTr

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Motherboard: Asus TUF Gaming X570-Plus Wi-Fi
Cpu: AMD Ryzen 9 5900X
Gpu: Evga GeForce RTX 3080
Ram: G.Skill Trident Z RGB 2x16 GB 3200 MHz
Ssd: Samsung 970 EVO 500 GB + Kingston Fury Renegade 1 TB
Case: Thermaltake 750 W Commander G33
Cooler: Thermaltake TH240 ARGB
Monitor: Monster Aryond V1.1 32” 165 Hz 1Ms Curved 2k
Mouse: Razer Deathadder V3
Mousepad: Razer Goliathus
Headphone: Razer Blackshark V2 X
Keyboard: Steelseries Apex Pro
Meslek
Öğretmen
Oyun için kulaklık alacağım. 2 model arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Özellikleri neredeyse aynı bütçem 1000 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an Rampage Falcon X kullanıyorum ve Razer Blackshark v2 X in ses kartı olmadığı söyleniyor. Anakartım Asus x570-plus wi-fi V2 X sorun yaratır mı verimli olarak kullanabilir miyim acaba?

Şu an Rampage Falcon X kullanıyorum ve Razer Blackshark v2 X in ses kartı olmadığı söyleniyor. Anakartım Asus x570-plus wi-fi V2 X sorun yaratır mı verimli olarak kullanabilir miyim acaba?
Bir sorun olmaz muhtemelen. @cumali_032 ses yongası için bilgi verebilir.

Oyun için kulaklık alacağım. 2 model arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz? Özellikleri neredeyse aynı bütçem 1000 TL.
V2 X daha iyidir hocam. Razer Kraken X Lite gibi modeller önermem, malzeme kalitesi kötüdür. Laptop mu kullanıyorsunuz masaüstü mü kullanıyorsunuz? Eğer masaüstü kullanıyorsanız anakartınızı söyler misiniz?

V2 X daha iyidir hocam. Razer Kraken X Lite gibi modeller önermem, malzeme kalitesi kötüdür. Laptop mu kullanıyorsunuz masaüstü mü kullanıyorsunuz? Eğer masaüstü kullanıyorsanız anakartınızı söyler misiniz?
Masaüstü kullanıyorum hocam sonraki mesajlarda da belirtmiştim anakartım Asus tuf gaming x570-plus wifi.

Masaüstü kullanıyorum hocam sonraki mesajlarda da belirtmiştim anakartım Asus tuf gaming x570-plus wifi.
Anakartınızın ses kartı A1200A olarak geçiyor, yani güzel bir ses yongasıdır kendisi. V2 X alabilirsiniz forumdaki hocalarımın önerdiği bu bütçede pişman etmez.

Geri
Yukarı