Razer BlackShark V2 X vs SteelSeries Artics 1

Altuğ karatekin

Hectopat
İki kulaklık arasında kaldım. İkisi de güzel kulaklıklar, Razer'ın 7.1 ve Mic kalitesi olsun çok hoşuma gitti. Harici Mic'im var ama gerçekten o kadar iyise satmayı düşünüyorum. SS in kalitesi zaten tartışılmaz ama o da stero bir kulaklık ve 40mm sürücülere sahip, micinin çıkması ve deri pad olmaması güzel bir avantaj. Siz hangisini tercih ederdiniz? ( SS daha ucuz bulunabilen yerler var karşılaştırma kolay olsun diye aynı siteden koydum )

Tavsiyem SteelSeries'ten.

Hala Razer önerimdir SS kalitesi özellikle ucuz kulaklık modellerinde yok gibi bir şey. Ses kalitesi olaraksa hala 400 TL'lik kulaklıkların gerisinde.

Razer'ın fiyatı sürekli sabit niyeyse ama SS Arctis 1 tavsiye etmem.

Black shark SteelSeries'den daha iyi birkaç fazla özelliği var.

Razer baya önde ama onunla eş giden bide aynı fiyatta Corsair HS50 Pro var. O da çok aklımda

Razer bayağı önde ama onunla eş giden bir de aynı fiyatta Corsair HS50 Pro var. O da çok aklımda.

Pekte eş sayılmaz aslında mikrofon ve ses kalitesi olarak biraz daha geride. Ek olarak kumaş pedleri olduğu içinde aşırı derece yıpranma yaşıyor. Razer'ın ise kulaklık pedlerinin dışı deri içi kumaş olduğu için daha uzun ömürlü.

İki kulaklık arasında kaldım. İkisi de güzel kulaklıklar, Razer'ın 7.1 ve Mic kalitesi olsun çok hoşuma gitti. Harici Mic'im var ama gerçekten o kadar iyise satmayı düşünüyorum. SS in kalitesi zaten tartışılmaz ama o da stero bir kulaklık ve 40mm sürücülere sahip, micinin çıkması ve deri pad olmaması güzel bir avantaj. Siz hangisini tercih ederdiniz? ( SS daha ucuz bulunabilen yerler var karşılaştırma kolay olsun diye aynı siteden koydum )

Hem v2X hem de Arctis 3 kullanmış biri olarak v2X diyorum.

Geri
Yukarı