Razer BlackShark V2X vs SteelSeries Artics 1

Bütçe
1000-1500
Valorant vs CS gibi oyunlarda ses kasması nasıl oluyor? Müzik dinlerken vs rahat mı? Çünkü bu modelde ses kartı yok diyorlar o biraz korkutuyordu beni.

Oyun performansı nasıl sence, kulaklığı taktığın zaman dışarısı ile bağlantın kesiliyor mu?
Ses performansı gayet başarılı. Seste kasılıyor üstüne rahat bir kulaklık. Çok memnunum.

@riphrid İtopya'da 1.4K'ya V2X modelinin USB girişli olanı satılıyor, nasıldır sence normal jak girişli olandan ne farkı vardır, ses kartı var mıdır acaba boş yere fazladan 400 lira vermeyeyim.

@riphrid İtopya'da 1.4K'ya V2X modelinin USB girişli olanı satılıyor, nasıldır sence normal jak girişli olandan ne farkı vardır, ses kartı var mıdır acaba boş yere fazladan 400 lira vermeyeyim.
Dostum bunu çok araştırdım çünkü ikisini de almaya bütçem yetiyordu. Üst modelin avantajı kumaş olması ve kablosunun daha iyi olması. Ses sürücüleri çok az daha iyi ama pek etkisi olmaz. En büyük eksisi ses kartı kötü olduğu için ses kartı ile birlikte kullanırken normal ses kartsız v2x'den kötü bir mikrofon performansı vermesi.

O model hakkında pek bilgim yok ama üstteki arkadaşın da dediği gibi ses kartından kaynaklanan kötü mikrofon performansını görmüştüm ben de. V2 X'de öyle bir sorun yaşamadım.

Geri
Yukarı