Razer BlackShark V2X için ses kartı önerisi

ErayDq

Picopat
Daha fazla  
H410M-A Pro anakarta sahibim ama kulaklıktan tam verim alamıyorum. Ses kartını alınca basslar ve tizlerin kalitesi düzelir mi?

Farklı bir konuda Realtek ALC4030 önerisi gördüm, sizce işime yarar mı?

Kulaklığı B450M-H, B550M-DS3H, Lenovo V14 ve ASUS TUF A15 ile kullandım hiçbirisinde de kulaklıktan tatminkar bir performans alamadım.

Kulaklığı B450M-H, B550M-DS3H, Lenovo V14 ve ASUS TUF A15 ile kullandım hiçbirisinde de kulaklıktan tatminkar bir performans alamadım.

Aynen öyle, bu jaklı kulaklık(lar) için sağlam ses yongası veya ses kartı lazım. Bende de v2X (BlackShark, Razer) var ve oyuna girerken (rekabetçi oyun), Gamepower kulaklığı takıyorum, daha iyi ses kasıyor diye. Bi' ara konu açtım, ses ayarları yaptırmıştım, ancak yine de Gamepower kadar bile olmadı. Anakart; ASUS Prime H610M- K D4, giriş seviye anakart, ancak çoğu kişinin öyle.

Aynen öyle, bu jaklı kulaklık(lar) için sağlam ses yongası veya ses kartı lazım. Bende de v2X (BlackShark, Razer) var ve oyuna girerken (rekabetçi oyun), Gamepower kulaklığı takıyorum, daha iyi ses kasıyor diye. Bi' ara konu açtım, ses ayarları yaptırmıştım, ancak yine de Gamepower kadar bile olmadı. Anakart; ASUS Prime H610M- k D4, giriş seviye anakart, ancak çoğu kişinin öyle.
Realtek ALC3040 ses kartını alsam düzelmez mi hocam?

Realtek ALC3040 ses kartını alsam düzelmez mi hocam?

200 TL'lik bir şey O, tatmin olacağınızı sanmam. Bende de Ugreen ses kartı vardı, ancak bundan farklıydı. Yine tatminkar olmadı. Şöyle daha pahalı, daha sağlam lazım. Ancak, Realtek ALC3040 performansını bilmiyorum, fiyattan önemli ses yongası.

Bu idi;

Gamepower kulaklığı takıyorum, daha iyi ses kasıyor diye. Bi' ara konu açtım, ses ayarları yaptırmıştım, ancak yine de Gamepower kadar bile olmadı.

Daha önce Philips shg7980, HyperX Cloud 2 kullandım ve en son James Donkey 712'den bu kulaklığa geçtim. Bass konusunda belirgin derecede geride, sözde 7.1 Surround yazılımını yüklediğinizde ise manuel bir ayar sunmadığı için önünüzdeki adamın sesi arkada gibi geliyor. Tamam bu kulaklık sonuçta 3.5mm AUX kullanıyor USB'liler ile karşılaştırmayalım diyeceğim fakat o konuda da elimdeki Philips SHL3300 ile kıyasladım ki kendisi neredeyse 10 yaşında bir kulaklık onunda gerisinde performansa sahip.

200 TL'lik bir şey O, tatmin olacağınızı sanmam. Bende de Ugreen ses kartı vardı, ancak bundan farklıydı. Yine tatminkar olmadı. Şöyle daha pahalı, daha sağlam lazım. Ancak, Realtek ALC3040 performansını bilmiyorum, fiyattan önemli ses yongası.

Bu idi;

@Kadir Güvener hocam ALC3040'ı kullanan sanırım sizdiniz, dün videonuzdan görmüştüm. V2X'ten istediğim perfonmansı alamıyorum, sizce ALC3040 alırsam sorun çözülür mü?

Geri
Yukarı