Razer BlackShark V2X için ses kartım yeterli mi?

karaduman00xx

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Razer BlackShark V2X aldım kargoda geliyor düz V2 için aradaki farkı vermek istemedim ama şu an pişman olacak mıyım diye düşünüyorum.
MSI B550-A Pro ana kartım var Realtek® ALC892/ALC897 Codec ses kartı kullanıyor v2X için yeterli midir sizce? Tam performans alabilir miyim?
Eğer yetmez ise ses kartlarının piyasasını bilmiyorum 1K bandında fiyatları varsa düz V2 parasına gelecek ve pişman olacağım almadığıma.
Yetersiz olduğunu düşünüyorsanız iyi bir ses kartı önerebilir misiniz?

V2X ile V2 neredeyse bambaşka bir kulaklık. Ses olarak çok farkları var. V2 üst segment V2X ise alt segment yani besleyecek bir ses kartına ihtiyacınız yok zaten sürücü kalitesi düşük.

V2X ile V2 neredeyse bambaşka bir kulaklık. Ses olarak çok farkları var. V2 üst segment V2X ise alt segment yani besleyecek bir ses kartına ihtiyacınız yok zaten sürücü kalitesi düşük.
Dediğiniz gibiyse ses kartım yeterliyse güzel hocam. Anakartımdaki ses kartı hakkında fazla bi konu falan bulamadım genelde kötü olduğunu söylemişler ondan biraz endişelendim.

Dediğiniz gibiyse ses kartım yeterliyse güzel hocam. Anakartımdaki ses kartı hakkında fazla bi konu falan bulamadım genelde kötü olduğunu söylemişler ondan biraz endişelendim.
Kötü değil. Dahili ses kartları versiyonu ne olursa olsun genelde benzer performans veriyor. Stüdyo/referans kulaklık kullanıp PC'nizde müzik üretmiyorsanız ya da odyofil değilseniz ses kartına ihtiyaç yok. O kulaklık ile zaten hiç gerek yok.

Kötü değil. Dahili ses kartları versiyonu ne olursa olsun genelde benzer performans veriyor. Stüdyo/referans kulaklık kullanıp PC'nizde müzik üretmiyorsanız ya da odyofil değilseniz ses kartına ihtiyaç yok. O kulaklık ile zaten hiç gerek yok.
Hayır hocam oyunlar için kullanacağım belki arada bir müzik. Oyunlarda ses kasarken veya sesleri duyarken performans kaybı veya kalite kaybı olmasın bana yeterli.

Dandik yongalı ve üst seviye yongalı sistemlerde bizzat denedim kulaklığı ve aşırı fark ediyor.

Dandik yongalı ve üst seviye yongalı sistemlerde bizzat denedim kulaklığı ve aşırı fark ediyor.
Hangi dandik yonga? ALC1220 ile ALC897 arasında ses kalite farkı yok. Yeni çıkan ALC 4080'ler ise 1220 ile aynı zaten. Önemli olan yonga değil, paraziti önlemek için anakart üreticilerinin çözümleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı