Razer BlackShark V2X iyi mi?

ben iskender

Hectopat
Daha fazla  
Razer BlackShark v2X aldım 914 TL bazıları memnun bazıları değil. Anlamadım bu fiyata başka ne alınırdı sizce? Yanında gönderilen uzatma kablosu ile ses boğuk oluyormuş diyen var kullananlar varsa yardımcı olabilir mi?

Şu arkadaşın yanından bile geçemez. 1000TL verip düz jaklı stereo kulaklık alınmaz. Yine bu Drop modelini de stereo kullanırsın ama en azından sesi iyileştiren kendine adapte bir ses kartı var üstünde.

Şu arkadaşın yanından bile geçemez. 1000TL verip düz jaklı stereo kulaklık alınmaz. Yine bu drop modelini de stereo kullanırsın ama en azından sesi iyileştiren kendine adapte bir ses kartı var üstünde.

Hocam o zaman iade edip bunu mu alayım sizce.

Razer BlackShark v2X aldım 914 TL bazıları memnun bazıları değil. Anlamadım bu fiyata başka ne alınırdı sizce? Yanında gönderilen uzatma kablosu ile ses boğuk oluyormuş diyen var kullananlar varsa yardımcı olabilir mi?

Şu an ben kulağımda kullanıyorum uzatma kablosu ile seste bir değişim olmuyor.

Rampage'e bulaşmayın hocam. V2X F/P bir ürün. Ancak son zamanlarda haddinden çok zam geldi. 800₺ ydi 1-2 hafta önce. Az üstüne koyma imkanınız varsa Cloud II alabilirsiniz.

Cloud 2 çöp bir ürün. 10 yaşında o kulaklık. Miladı dolmuş bir ürün, reklamcılar ve yayıncılar sayesinde hala satıyor. Yazılım desteği bile yok. Aldığı 1 tane Firmware Update var onu da zorla kuruyorsunuz. Gereksiz.

Şu arkadaşın yanından bile geçemez. 1000TL verip düz jaklı stereo kulaklık alınmaz. Yine bu Drop modelini de stereo kullanırsın ama en azından sesi iyileştiren kendine adapte bir ses kartı var üstünde.
2.5 yıldır kullanıyorum. 2 kez type c kablo değiştirdim. Kulaklık padleri deri olduğundan tamamen soyuldu. Bu kullanımda normal olduğunu düşünüyorum. Drop Plus 2021 senesinde güncellendi. Benim kullandığım 2020 serisine ait. Benim kullanmam üzerine 2 arkadaşım daha aldı. Ancak onların aldıkları yeni seridendi. İkiside şu anda mikrofonda kopmalar, cızırtı gibi durumlar yaşıyor. Bu yüzden biri ayrı bir mikrofon aldı.

Geri
Yukarı