Razer Blacksharkv2X alınır mı?

Normali sadece v2. v2X arasında fark çok var. Bütçeyi arttırma ihtimaliniz varsa dediğim gibi onu öneririm. @Error

Taşıma çantası falan geliyor Special Edition'da bunun dışında fark yok.

V2X ile v2SE arasında sadece dediğiniz farklar yok. Genel olarak fark var.

Hocam merhaba konu ile alakasız ama kuzenimde v2X var ve kulaklığın solundaki ses ayarla yerinden sesi fulleyince ses azalıyor yani nasıl desem sesi Full'un biraz altına çekince iki kulaklığada aynı ses gidiyor fakat fulleyince sol tarafa biraz daha baskın şekilde ses gidiyor bunun sebebi kulaklıkla ilgili mi yoksa kronik bir sorun mudur?

Hocam merhaba konu ile alakasız ama kuzenimde v2X var ve kulaklığın solundaki ses ayarla yerinden sesi fulleyince ses azalıyor yani nasıl desem sesi Full'un biraz altına çekince iki kulaklığada aynı ses gidiyor fakat fulleyince sol tarafa biraz daha baskın şekilde ses gidiyor bunun sebebi kulaklıkla ilgili mi yoksa kronik bir sorun mudur?
Kronik sorun Blackshark serisinde çok yaygın olan ses dengesizliği problemi var bende yaşamıştım, en son bu sorun dandik Rampage kulaklıklarda yaşanıyordu, klasik Razer kalitesi.

2000 TL fiyat bandında aman aman kulaklik bekleme şuan öve öve bitiremedigimiz Hs 80 , Cloud 3 bile giriş seviyesi olarak geçiyor, sen burda HD 560S , pc38x kullanmıyorsun sonuçta.
Tamam da yine fiyatına göre kötü.
O modelle ilgilidir. Eskiden V2 SE'de de vardı o sorun ama çok oynamazsanız o yuvarlağı bir sorun olacağını düşünmüyorum. Hurra diyerek bi anda 0'dan 100'e çekmeyin yani.

V2X kullanıyorum, mikrofonun cikmamasi harici cok memnunum.
Ama anakartinizin dahili ses yongasina gore performansi cok degisiyor, HS serisine ben isinamiyorum ama siz bilirsiniz kafa bandindan kirilan ürün cok gordum.

Geri
Yukarı