Razer Blackwidow Elite Synapse 3.0 Klavyeyi görüyor fareyi görmüyor

Kaiju

Kilopat
Daha fazla  
Razer DeathAdder Chroma mouseye sahibim, synapse 2.0 mousumu görüyor klavyeyi görmüyor. Synapse 3.0 da tam tersi klavye görüyor mouse görmüyor. Saçma bir durum içersindeyim. Aslında görmese de problem değil 2.0 ayarları mouse kayıt ediyor. Synapse kapatsam dahi mouse ayarladığım şekilde kalıyor fakat klavye profili synapse kapattığımda default haline dönüyor. Bunun çözümü nedir sağ altta Razer synapse simgesini görmek istemiyorum, arka planda çalışmasınıda istemiyorum ama kaydettiğim profil mousemdeki gibi kalsın istiyorum.

Aynı sorun bende de var. Format attım düzelir gibi oldu ama şuan gene öyle. Hatta konu da açmıştım bununla ilgili. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Birden fazla harddiks kullanıyorsanız tamamen silip farklı bir harddisk e kurup deneyim ben öyle çözdüm
SSD'ye geçtim, yani şuan onda kurulu. HDD'de de çalışmıyordu ama yine de deneyeceğim.
@mrokn Hocam denemeye yeni fırsatım oldu, lakin fark ettim ki yükleme konumu seçilmiyor. Siz nasıl seçtiniz?

Arkadaşlar konu güncel yardım edebilecek varsa bekliyorum. Çok sinir bozmaya başladı problem.

Son düzenleme:
SSD'ye geçtim, yani şuan onda kurulu. HDD'de de çalışmıyordu ama yine de deneyeceğim.
@mrokn Hocam denemeye yeni fırsatım oldu, lakin fark ettim ki yükleme konumu seçilmiyor. Siz nasıl seçtiniz?

Arkadaşlar konu güncel yardım edebilecek varsa bekliyorum. Çok sinir bozmaya başladı problem.

Hocam ben yüklerken yükleme konumu seçebiliyorum,farklı bir harddiske yükleyerek çözmüştüm sorunu.
Sorunla ilgili razer a mail attığımda bana silip temiz bir kurulum yapmamı söylemişlerdi ancak defalarca silip,yüklememe rağmen düzelmemişti. Daha sonra farklı bir sürücüye yükleyince düzeldi.

Hocam ben yüklerken yükleme konumu seçebiliyorum,farklı bir harddiske yükleyerek çözmüştüm sorunu.
Sorunla ilgili razer a mail attığımda bana silip temiz bir kurulum yapmamı söylemişlerdi ancak defalarca silip,yüklememe rağmen düzelmemişti. Daha sonra farklı bir sürücüye yükleyince düzeldi.
Tamamdır hocam teşekkür ederim. Bir şekilde D'ye yüklemeye çalışırım. Umarım işe yarar.

Geri
Yukarı