Razer Blackwidow Elite vs K70 MK2 Red

Emre5959

Kilopat
Makaleler
1
Yer
istanbul
Daha fazla  
Merhaba,
Razer Blackwidow Elite klavyesini alıp iade etmiştim. İade sebebim sesi olmasıydı ama gerek bilekliği gerek malzeme kalitesi çok iyidi, o yüzden içimde kaldı hala. Acaba bu switchlerden çıkan sesi azaltabilmenin bir yolu var mıdır?

Diğer sorum ise K70 MK2 Red ile Blackwidow elite arasında hangisini seçerdiniz?

Önemli not: Yazılım geliştirirken rahat hissettirmesi çok önemli yani yazı yazarken güzel hissiyat vermeli.
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
BlackWidow Elite'in Orange ve Yellow Switchli varyasyonları var. Onlardan bulursan alabilirsin. Ben de bir BlackWidow Elite kullanıcısı olarak, artık başka bir klavye kullanabileceğimi zannetmiyorum.

TR de var ama TR klavye yok malesef. Bu arada ben de chroma v2 kullanıcısıyım. Klavye sesini azaltmanın yolu varmış ama denemedim.
Bu O-ringleri klavye tuşlarına takıp sesi azaltıyorlar. Youtube'da videoları var.
Aliexpressten siparişini geçtim 40 gün civarı önce hala gelmedi. Merakım şu acaba kayda değer şekilde azaltabilecek mi ve hissiyatında değişiklik oluyor mu tuşun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı