Razer Blackwidow Ultimate 2016 vs Logitech G410

Passengeribrahim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir klavye almak istiyorum ve iki klavye arasında kaldım. Biri Logitech G410 bu klavye RGB özelliği olduğu için beni al diyor, bir de bu klavye Romerg Cherrys'i kullanıyor. Endişelendiğim nokta da bu. Bazı araştırdığım yerlerde bu klavyenin çok mekanik hissi vermediğini söylüyorlar. Razer ise kutusundan tut her şeyine ben kaliteliyim diyor. Ama tek ışıklı ama tek ışıklı olmasına rağmen bir sürü modu var ve bu klavyenin harika sesi var diyorlar fakat başımı ağrıtabileceğini düşünüyorum. Yani benim tercihim G410 ama size sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G410 biraz daha küçük klavye ve bana göre çok kaba duruyor. Bunlar dışında hiçbir sıkıntısı yok. Bu arada Logitech Razer'dan daha kalitelidir. RGB ışıklandırma bile yeterli bir sebep bence G410 tercih edebilirsiniz :)

Bende G410 almak istedim. Ayrıca kullanılan romer-g switch gayet iyi bir mekanik his sunar fakat ses konusunda bir şey diyemem youtube dan ses karşılaştırmalarını falan dinlersen daha iyi olur. Ayrıca Razer'in kalitesi Logitech'ten üstündür gibi bir yorum yapılamaz. Model bazlı düşünülür firma bazlı değil. Mesela G230 kötü bir kulaklık fakat G35 başarılı bir kulaklık mesela.

Bende G410 almak istedim. Ayrıca kullanılan romer-g switch gayet iyi bir mekanik his sunar fakat ses konusunda bir şey diyemem youtube dan ses karşılaştırmalarını falan dinlersen daha iyi olur. Ayrıca Razer'in kalitesi Logitech'ten üstündür gibi bir yorum yapılamaz. Model bazlı düşünülür firma bazlı değil. Mesela G230 kötü bir kulaklık fakat G35 başarılı bir kulaklık mesela.
Youtubedan seslerinr baktim ama logitech az ses cikartiyormus gibi geliyor ondan dolayi deneyebilecegim bir yere gidip deneyecegim ve 10 gune yakin zamanda alabilirim

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı