Razer Blackwidow V3 alınır mı?

Bütçe
1500

Aybars Dilsiz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, klavyem bayağı eskidiği için yeni klavye alacağım. Razer Blackwidow V3 alınır mı? Ya da aynı fiyata daha iyileri var mı? Mavi Switch ve programlı olursa iyi olur.

Alinmaz. Cok sesli bir klavye.

Kesinlikle katılıyorum. Bir yıla yakın süredir kullanıyorum ve önermem. Kalitesi falan yerinde o bağlamda hiçbir sorun yok. Fakat tam bir daktilo. Ayrıca bilek desteği çok rahatsız edici. Hiç olmasa daha iyiydi.

En az blue switch kadar sesli bir switch green switch. Ben olsam almazdim.
Blue Switch tercihimdir demiş ya konu sahibi. Ondan dedim. Sesli klavye seviyor belli. Direkt alınmaz yazınca şaşırdım. Klavyenin kronik bir sorunu olsa tamam ama kişiye bağlı bir durum ya bu. Ben de almazdım ama belki o alır bilemem.

Neden kimse blue/green sevmiyor? Ayrıca green daha sesli diyebiliriz fakat bu ses oldukça güzel aslında. Ev halkını rahatsız da etmiyor gece (en azından şu ana kadar asla yaşamadım sert basmama rağmen) ki oyunlarda bastığını hissedebilmek çoğu anlamda önemli oluyor aslında ve tercihi zaten mavi üzerindenmiş, buna laf yapmak gereksiz olur.

Neden kimse blue/green sevmiyor? Ayrıca green daha sesli diyebiliriz fakat bu ses oldukça güzel aslında. Ev halkını rahatsız da etmiyor gece (en azından şu ana kadar asla yaşamadım sert basmama rağmen) ki oyunlarda bastığını hissedebilmek çoğu anlamda önemli oluyor aslında ve tercihi zaten mavi üzerindenmiş, buna laf yapmak gereksiz olur.
Tamamen tercih meselesi. Renkler ve zevkler olayı. Şahsen ben de sevmiyorum. Çok sesli olması beni rahatsız ediyor. Hele bir de aile evinde yaşıyorsan gece uyuyan babanın ensene vurup kapat şu bilgisayarı demesi olası.

Geri
Yukarı