Razer Blackwidow V3 TKL modlama

Mainstein

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 4650G -- Sapphire Pulse RX6600 -- Asus Prime B450M-K II -- Corsair Vengeance LPX 3200Mhz 8X2GB -- Kingston A2000 240GB -- Sandisk SSD Plus 240GB -- Intenso TOP 512GB -- High Power +80 500W -- Sharkoon SK3-RGB ATX Kasa -- MSI MAG301CR2 30" 2560X1080P /// HyperX Cloud Core Wireless -- Razer Blackwidow V3 TKL (Modlu) -- Razer Deathadder V2 X Hyperspeed -- PS4 Dualshock -- Klasse Longteng Tiger
Son hali:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba forum. 2 hafta önce aldığım klavyeme mod yapmak istiyordum. Ufak miktar yay sesi ve Green Switch'lerin yüksek sesini biraz bastırmak için modlama işlemine giriştim.

1.klavyenin alt tabakasına halı kaydırmaz işlemi uyguladım.
2.PCB'nin altına 3 tabaka maskeleme geçtim (tempest tape mod)
3.Razer ABS tuşları HK PBT tuşlar ile değiştirdim.

Sonuç olarak yay sesi tamamen gitti. Space hariç diğer stabilizerlı tuşların sesi çok daha iyi (lubing işlemiyle uğraşmak istemediğimden space böyle kalacak) daha tok bir ses geliyor ve Click sesi %30-40 daha az geliyor artık.

İlk kez modlama yaptım gayet kolay bir işlemdi. Elinizde Black Widow serisi varsa modlamanızı öneririm. Aşağıya kullandığım malzemelerin linkini bırakacağım.

Maskeleme bandı:

Hk Gaming PBT tuş takımı (ben 2.el aldım sıfır linkini bırakacağım)

Razer Blackwidow V3 TKL (vatan'da 1380TL'ye stok vardı 2 hafta önce oradan aldım ben)

Dosya Ekleri

• 20221124_152933.jpg
    20221124_152933.jpg
    200,9 KB · Görüntüleme: 70
Son hali:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba forum. 2 hafta önce aldığım klavyeme mod yapmak istiyordum. Ufak miktar yay sesi ve Green Switch'lerin yüksek sesini biraz bastırmak için modlama işlemine giriştim.

1.klavyenin alt tabakasına halı kaydırmaz işlemi uyguladım.
2.PCB'nin altına 3 tabaka maskeleme geçtim (tempest tape mod)
3.Razer abs tuşları hk PBT tuşlar ile değiştirdim.

Sonuç olarak yay sesi tamamen gitti. Space hariç diğer stabilizerlı tuşların sesi çok daha iyi (lubing işlemiyle uğraşmak istemediğimden space böyle kalacak) daha tok bir ses geliyor ve Click sesi %30-40 daha az geliyor artık.

İlk kez modlama yaptım gayet kolay bir işlemdi. Elinizde Black Widow serisi varsa modlamanızı öneririm. Aşağıya kullandığım malzemelerin linkini bırakacağım.

Maskeleme bandı:

Hk Gaming PBT tuş takımı (ben 2.el aldım sıfır linkini bırakacağım)

Razer Blackwidow V3 TKL (vatan'da 1380TL'ye stok vardı 2 hafta önce oradan aldım ben)

Hocam nasıl yaptınız anlatabilir misiniz Razer Blackwidow V3 Green Switch klavyem var ben de yapmak istiyorum.

Hocam nasıl yaptınız anlatabilir misiniz Razer Blackwidow V3 Green Switch klavyem var ben de yapmak istiyorum.

Klavye 1 ay önce satıldı o yüzden ayrıntılı bilgi veremiyorum ancak açıklamalarıma + internetten bakabilirsiniz nasıl yapıldıklarına.

Yeni konular

Geri
Yukarı