Razer Blackwidow V3 ve TKL arasında fark var mı?

LauraWells

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Aralarında bir fark var mı? Ayrıca indirim yakalarsam V3 modelini düşünüyorum 700-800 tl'ye düşüyor. O fiyata Cherry MX bulamayacağım için, tek çare bunlardan birisi benim için. Outemu switch'li merdiven altı marka klavye düşünmüyorum.

Blackwidow V3
TKL Versiyon

Bu fiyata Corsair tarafında Cherry MX Speed ya da Viola bulabilirsiniz. ASUS ve HyperX tarafında Red Switch bulabilirsiniz. Ben Green Switch'in yüksek sesine katlanmamanızı öneririm.
Şuan ki fiyatını vermem zatende sıklıkla 700-800 TL düşüyor. Bütçe de o yani. Cherry MX Red RGB bu fiyata bulacağımı düşünmüyorum :)

Şuan ki fiyatını vermem zatende sıklıkla 700-800 TL düşüyor. Bütçe de o yani. Cherry MX Red RGB bu fiyata bulacağımı düşünmüyorum :)
Bu bantta yukarıda saydığım ürünler bulunuyor. He Cherry MX Red şartı varsa K68 Red dışında o tarz fiyatlara RGB mümkün olmuyor tabii.

Biraz geç cevap yazıyorum fakat bende bu soruyu kendime sordum, internette izlediğim videolara bakılırsa V3 TKL'nin kablosu örgü değil ve klavyenin space tuşunun altında bulunan kısmındaki Razer logosunda aydınlatma yok. TKL versiyonda bilek desteği zaten yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı