Razer Blackwidow V4 aldım yay sesinden iade edilir mi?

tgrlylmz7

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gigabyte D3sh 550M
Gainward Ghost 3060 Ti
Ryzen 5 5600
Thermaltake s200 Psu
Merhaba. Razer set dizmeyi düşünüyordum. Mouse ve kulaklıkta sorun yok. Ancak önce Black Widow V3 aldım aşırı yay sesi vardı. İade ettim V4 aldım bu kez de 6-7 tane tuşta çok fazla yay sesi var. O kadar para verip de böyle sorunlar yaşatması Razer gibi bir markaya yakışmıyor. İade ettiğimde gelecek yeni klavyede de olma ihtimali çok yüksek malumunuz. Ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer'ı en başarılı bulduğum konu klavyeleriydi, artık güven vermiyor. Çok yaygın bir sorun o yüzden değişimle düzeleceğini sanmıyorum eğer takılıyorsanız iade edin.

Razer'ı en başarılı bulduğum konu klavyeleriydi, artık güven vermiyor. Çok yaygın bir sorun o yüzden değişimle düzeleceğini sanmıyorum eğer takılıyorsanız iade edin.
Hocam bi set dizelim dedik valla 1 aydır klavyeleri çok çektirdi ya. Kulaklık da kraken v3 pro şarj dayanmıyor biraz pişman etti. Razer dedik güvendik Rampage setim daha verimliydi diyorum artık şaka gibi ya.

Yay sesi olsa da yellow Switch'leri güzel Razer'ın. Yeşili Switch'li modelini hayatta almam çok kötü bence.
Amazon’dan iade talebi oluşturdum hocam. Başka sitede v4 pro yellow switchlisi varmış. Belki ondan alırım. Umarım ondan da yay sesi çıkmaz çünkü iş için yazı yazarken çok dikkat dağıtıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı