Razer Blade Stealth ve Razer Core

• Konuyu başlatan MF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 848
Makaleler
25
Esen ola! Mümkün olan en kısa zamanda bir bilgisayar almak istiyorum fakat bunun oyuna yönelik ve aynı zamanda da performanslı olmasını da istiyorum. Fakat masaüstü mü yoksa dizüstü mü karar veremiyordum, taa ki, "Razer Blade Stealth ve Razer Core"u görene kadar. Fakat ondan sonra tekrar düşündüm ne yapmalıyım diye çünkü zamanı geldiğinde çok gezen bir insan oluyorum ve de her yere bilgisayarımı götürüyorum. Fakat yeterli performansta oyunumu oynayamıyorum. Sürekli de kasmalarla karşı karşıya kalıyorum. Bu yüzden masaüstü düşünmüştüm ancak hep sabit bir yerde olmaması gerektiğinden laptop olmalı. Ben de Razer'ın bu ikilisini alıp "Core"'u evde, bilgisayarını dışarıda kullanmayı planlıyorum. Peki ya ne yapmalıyım, nasıl yapmalıyım? Cevaplarsanız çok sevinirim!

GTX 10 serisi ekran kartlı Razer Blade Stealth, şu an alınabilecek en iyi oyuncu dizüstü bilgisayarlarından birisi açıkçası. Alternatif olarak ise MSI’ın 2 Kg ağrılığındaki GS43VR Phantom Pro modeli düşünülebilir. Masaüstü tarafında ise daha çok toplama bilgisayarları tavsiye ediyoruz fakat GTX 1060, 1070 veya 1080 ekran kartlı bir dizüstü bilgisayar aldığınızda buna çok da gerek kalmayabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı