Razer Chroma 7.1 ses sorunu

Yer
The Fields of Ard Skellig
Daha fazla  
CS:GO'da sürekli ses kesiliyor. Kablo ile ilgili değil ondan eminim. Ayarlardan ses çıkışını 5.1 Surround'dan stereo kulaklığa çekince 10 sn düzeliyor sonra tekrar ses gidiyor. Araştırdım ve kimileri ses kartı 7.1 uyumlu değilse sıkıntı çıkarır diyor kimileri USB girişli kulaklıklarda 7.1 Surround için ses kartına ihtiyacı yok diyor çok arada kaldım ve çözemedim de. Video veya müzik oynatırken bir anda duruyor hangi platform olursa olsun yükleniyor da kalıyor buna groove Music'de dahil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sorunu USB girişini soketden çıkarıp tekrar taktığımda 5-10 dk kadar düzeltiyorum fakat tekrar başa sarıyor.

Ekran Alıntısı.PNG

Yaptıklarım:
Aygıt yöneticisinden kulaklığı ve mikrofonu varsayılan aygıt yaptım.
Razer Synapse 2.0 yazılımı ile konfigürasyonunu yaptım ve Mixer kısmındaki 7.1'i kapatım stereo yu seçtim fakat yine değişmedi.
Aygıt yöneticisindeki tüm ses giriş ve çıkışları güncellemek istedim fakat hepsi son sürümde olduğunu gösteriyor.

Bilgisi olan veya en ufak bir fikire bile açığım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı