Razer Kraken kulaklık ses sorunu

OrhunBerkay

Centipat
Discord'u normal bir şekilde açıyorum. Herhangi bir sunucuya girdiğimde her konuşanın sesi aşırı fazla geliyor. Birkaç kere çıkıp geri dirdiğimde düzeliyor.
Yani insanların sesi çok fazla geliyor. Ama birkaç kez çıkıp girince düzeliyor. Ve sesler sistem sesleri ellide duruyor. Çözüm için ne yapabilirim?

Kardeşim aynı sorun bende de vardı mikrofonunun ayarına gel > gelişmiş > CD KALİTESİ'ni seç aynısını kulaklığa da uygula
dediklerinizi yaptım deneyeceğim. Şu anda mikrofon ayarlarında kendi mikrofonumu dinlerken hiç ses yok sadece kendi sesim var. Ama discordda sesini test ete basınca çok cızırtılı ve yüksek geliyor. Cümlem bitmeden sesim kesiliyor.
discorda uygulamadan girdiğimde kendi sesim çok yüksek cızırtılı geliyor. İnternetten girdiğimde normal bir şekilde geliyor. İnternetten girsem bas konuş sadece sitedeyken çalışıyor

Son düzenleme:
aynı sorun bende de var sanırım yazılımsal bir sorun. çözebilen varsa beni de bilgilendirebilir mi ?
dediklerinizi yaptım deneyeceğim. Şu anda mikrofon ayarlarında kendi mikrofonumu dinlerken hiç ses yok sadece kendi sesim var. Ama discordda sesini test ete basınca çok cızırtılı ve yüksek geliyor. Cümlem bitmeden sesim kesiliyor.
discorda uygulamadan girdiğimde kendi sesim çok yüksek cızırtılı geliyor. İnternetten girdiğimde normal bir şekilde geliyor. İnternetten girsem bas konuş sadece sitedeyken çalışıyor

Geri
Yukarı